طراحی لوگوی پزشکی

طراحی لوگوی پزشکی

طراحی لوگوی پزشکی


معمولا شکلهای زاویه دار نماد سرعت وتکنولوژی بوده و اشکال منحنی اعتماد و دوستی را انتقال میدهند. همه ما انتظار داریم که پزشکان و تمام فعالان این حوزه باتجربه و حرفه ای باشند. طرح لوگوی پزشکی نیز باید منعکس کننده این موضوع بوده و حس اعتماد و اطمینان را در بیمار ایجاد نماید.

  • رعایت اصول برندینگ در لوگو
  • طراحی توسط 8 گرافیست برتر
  • ضمانت بازگشت وجه

طراحی لوگوی پزشکی


هر بیمارستان، کلینیک و یا دکتری مستلزم طراحی لوگوی پزشکی منحصربه فرد خود میباشد. این لوگوهای پزشکی طرح هایی هستند که صنعت پزشکی را نشان داده و در ذهن ما کاملا مرتبط با سلامتی و تندرستی هستند. هریک از حرفه های پزشکی خدمات و فعالیت های خاص خودش را دارد. یک لوگوی خوب باید این تفاوت ها را منعکس نماید. یک لوگو علاوه براینکه باید مشخص کند شما یک جراح مغزواعصاب یا متخصص قلب و یا متخصص مراقبت های فوری هستید، همچنین باید جنبه های اصلی کارتان را از طریق استفاده از رنگ و اشکال مناسب به تصویر کشد. معمولا شکلهای زاویه دار نماد سرعت وتکنولوژی بوده و اشکال منحنی اعتماد و دوستی را انتقال میدهند. همه ما انتظار داریم که پزشکان و تمام فعالان این حوزه باتجربه و حرفه ای باشند. طرح لوگوی پزشکی نیز باید منعکس کننده این موضوع بوده و حس اعتماد و اطمینان را در بیمار ایجاد نماید.

نکات طراحی لوگوی پزشکی

  • رنگ های قرمز، آبی، سفید و سبز بیشترین کاربرد را در طراحی لوگوهای پزشکی دارند. این رنگ ها در ذهن مخاطب کاملا مرتبط با بخش پزشکی هستند. قرمز رنگ خون است. آبی و سبز در ارتباط با آرامش و تسکین بوده و سفید نیز نمایانگر صلح، آرامش و پاکیزگی است.
  • طراحی لوگوی پزشکی باید درعین سادگی، مفهومی و به یادماندنی باشد تا به راحتی در ذهن بیماران بماند و تاثیری طولانی مدت داشته باشد.
  • تصاویر و نمادهای به کاررفته در لوگوهای پزشکی کاملا بستگی به یک بخش خاص پزشکی دارد. برای مثال یک جراح قلب در طراحی لوگوی پزشکی خود احتمالا از تصویر قلب استفاده خواهد کرد. همچنین استفاده از تصاویری مانند گوشی طبی، چاقوی جراحی و ماسک نیز رایج است.

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو