طراحی لوگوی صنایع غذایی و رستوران

با یک طرح لوگوی خوب و منحصربه فرد برای رستوران، کافی شاپ یا فروشگاه مواد غذایی خود میتوانید توجه مشتریان بسیاری را به سمت خود جلب نمایید.

❖   رعایت اصول برندینگ در لوگو

❖   طراحی توسط 8 گرافیست برتر

❖   ضمانت بازگشت وجه

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو

طراحی لوگوهای صنایع غذایی و رستوران

صنعت موادغذایی و آشامیدنی بسیار رقابتی است و در راس همه رقیبان بودن و حفظ متداوم این جایگاه کار آسانی نیست. با یک طرح لوگوی خوب و منحصربه فرد برای رستوران، کافی شاپ یا فروشگاه مواد غذایی خود میتوانید توجه مشتریان بسیاری را به سمت خود جلب نمایید. معمولا در طراحی این لوگوها نام تجاری و برند در کنار تصویر مرتبط درج میشود.

نکات طراحی لوگوی موادغذایی ورستوران:

check-in-box  به رنگ ها توجه کنید. انتخاب رنگ صحیح به طرح لوگوی شما کمک میکند تا توجهی را که شایستگی اش را دارد دریافت کند. رنگ هایی همانند قرمز، نارنجی و زرد انتقال دهنده احساس جسارت، شور وهیجان هستند. درحالیکه رنگ هایی مانند بنفش و سبز خاص و مفهومی تر میباشند.

check-in-box  احتمالا هدف شما این است که به مشتریان نشان دهید چرا رستوران یا فروشگاه مواد غذایی شما را در میان طیف وسیعی از رقبا انتخاب کنند. درباره این موضوع به خوبی فکر کنید که چه چیزی باعث تمایز شما میشود و آن وجه تمایز را در طرح لوگوی خود اعمال کنید.

check-in-box  لوگوی رستوران شما باید ساده و خوانا و درعین حال یکپارچه بوده و با مشتری ارتباط برقرار نماید. همچنین میتوانید نوع رستوران خود برای مثال سنتی یا مدرن بودن آنرا در طرح لوگوی خود منعکس کنید.