سفارش آنلاین پروژه های هوش مصنوعی

در راه توسعه و پیشرفت صنایع، یکی از فناوری های مدرن که مورد استفاده قرار میگیرد، هوش مصنوعی است. شرکت گیتی افروز، به کمک متخصصان هوش مصنوعی خود، طیف گسترده ای از خدمات را در این زمینه ارائه کرده و به قبول سفارش آنلاین پروژه های هوش مصنوعی می پردازد.

توسعه چت بات
دستیار صوتی
بینایی کامپیوتر
پردازش زبان طبیعی
هوش تجاری
یادگیری ماشین

با پیشرفت تکنولوژی انقلابی در صنایع به وقوع پیوست که به هوشمند تر شدن فرایندها، برنامه ها و ماشین ها منجر شد. فناوری هوش مصنوعی، در این راستا، در قالب پروژه های مختلف، در این تغییر و تحول نقش پررنگی داشته و دارد و هر روز با سرعت در حال تغییر و تحول است. مزایا و سودی که از این طریق حاصل میشود، بسیار زیاد بوده از این رو، پروژه های هوش مصنوعی در اولویت هر کشور یا صنعت پیشرفته و در حال توسعه قرار دارد. در این راستا، شرکت های توسعه فناوری موجود نیز به قبول سفارش آنلاین پروژه های هوش مصنوعی از سراسر جهان می پردازند.

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، برترین توسعه دهنده هوش مصنوعی در کشور، همگام با سایر شرکت های جهانی، با درک این نیاز، در صدد است استفاده از این فناوری مدرن و پیشرفته را در ایران تسهیل نمیاد. از این رو، سفارش و انجام پروژه های هوش مصنوعی در مجموعه خدمات خود قرار داده است.

هوش مصنوعی نمادین (Symbolic) با الهام گرفتن از نحوه کار و تصمیم گیری انسانی،  با کمک نمادهایی انتزاعی کار می‌کند. هوش مصنوعی نمادینبر اساس این نظریه کار می‌کند که راه و روش تفکر انسانی را می‌توان در سطحی سلسله مراتبی و منطقی بازسازی نمود.

هوش مصنوعی عصبی از مغز انسان و شیوه پردازش اطلاعات در آن الگوبرداری کرده است. بر خلاف هوش مصنوعی نمادین، سیستم هوشمندی که از این روش استفاده میکند، باید آموزش داده شود و در معرض محرک‌ها قرار بگیرد.از این طریق شبکه‌های عصبی در آن تجربه کسب کرده و اندوخته تجربه آنها بیشتر و بیشتر میشود.

شبکه‌های عصبی (Neural Networks) به صورت لایه ای سازماندهی میشوند. این لایه ها با خطوطی شبیه‌سازی شده با یکدیگر در اتصال هستند. بالاترین لایه، لمانند حسگر عمل می‌کند. این لایه اطلاعات را دریافت کرده و برای پردازش به لایه های پایین تر میفرستد. تعداد لایه های پایینی از دو تا بیست لایه در سیستم های بزرگ متعییر است. پایین ترین لایه، لایه خروجی نام دارد که اطلاعات پردازش شده را به فرمت قابل خوانش برای ماشین تبدیل میکند.

 

پروژه هوش مصنوعی شرکت گیتی افروز

استخراج نظرات

در این روش، هوش مصنوعی برای پیش بینی نتایج عمومی مانند انتخابات یا بازاریابی مورد استفاده قرار میگیرد. نام دیگر استخراج نظرات (Opinion Mining) تجزیه و تحلیل احساسات (Sentimental Analysis) نام دارد.

چت بات ها برای خدمات مشتری

این بات ها میتوانند کلمات کلیدی را در صحبت یا درخواست های مشتری تشخیص داده و متناسب با آن واکنش نشون میدهد. در این پروژه، چت بات ها دستیارهای هوشمند در زمینه ارتباط با مشتری هستند.

تشخیص و دسته بندی اشیا و افراد در عکس ها و ویدئو ها

مکانیزم به کار رفته در این پروژه، تشخیص الگوست. ماشین با استفاده از هوش مصنوعی، موارد مشخص شده را تشخیص داده و مبتنی بر استدلال خود، آنها را دسته بندی میکند. این پروژه را میتوان برای دسته بندی فایل های صوتی نیز به کار برد.

الگوریتم های جستجو

در موتور های جستجوی اینترنت یکی از پیچیده ترین پروژه های هوش مصنوعی است. استفاده از این فناوری به عملکرد بهتر موتورهای جستجو کمک می کند.

پردازش کلمات

بررسی متن از نظر اشتباهات ساختاری، دستوری و املایی از آشنا ترین پروژه های هوش مصنوعی است. تبدیل متن به گفتار مانند آنچه در الکسا، سیری و دستیار گوگل، یکی دیگر از این دست پروژه هاست.

پروژه های هوش مصنوعی در صنایع

حوزه مالی و اقتصادی

هوشمندسازی اپلیکیشن های حوزه بانکداری و امور مالی به منظور ارائه تحلیل های مالی و برنامه ریزی بودجه و پیش بنی های اقتصادی

بهداشت و سلامت

استفاده از هوش مصنوعی در اپلیکیشن های حوزه سلامت مانند نرم افزارهای تشخیصی تخصصی و تصمیم یار پزشکی

زنجیره تامین

تسهیل، شفاف سازی و اتوماسیون زنجیره تامین در کنار فناوری های دیگر مانند بلاک چین و اینترنت اشیا

لجستیک و حمل و نقل

بهبود تجربه مشتریان و اتوماسیون فرایندهای مربوط به بارگیری، انتقال و انبارداری در صنعت لجستیک

بازارهای خرد

هوشمند سازی پردازش صورتحساب ها و درخواست ها در کنار استفاده از چت بات ها برای بهبود تجربه مشتریان

مدیریت شهری

استفاده از هوش مصنوعی در رانندگی خودکار اتومبیل های نسل جدید و موارد نظارتی مانند کنترل ترافیک