توسعه اقتصاد پویا

صنعت پولی و مالی پیشرفته

راهکارها نوین و نرم افزارهای هوشمند

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با تجربه ارزشمند سال ها تلاش، و نیز بهره گیری از نیروی متخصص، توانسته است راهکارهایی عملی در این حوزه ارائه دهد. نرم افزارهای اختصاصی این شرکت از به روز ترین فناوری های موجود بهره برده و کاملا متناسب با نیاز مخاطبان است. درکنار خدمات متمرکز، شرکت گیتی افروز به ارائه فناوری ها و خدمات در حوزه فناوری های غیر متمرکز نیز می پردازد. ارائه خدماتی نظیر توکنیزاسیون دارایی ها، ساخت انواع توکن بر بستر بلاکچین های مطرح مانند اتریوم، کاردانو و سولانا از جمله این موارد هستند. طراحی و توسعه انواع صرافی های آنلاین و صرافی ارزهای دیجیتال در کنار کیف پول های مربوط، خدمات دیفای و NFT از سایر خدمات این شرکت میباشد.

سیستم های پولی و مالی کشور نقش اصلی را در توسعه اقتصاد کشور دارند. زیرا، سازمان ها و صنایع مختلف از طریق این سیستم ها تامین مالی شده و میتوانند به بقای خود ادامه داده و رشد کنند. کسب و کارهای نوپا نیز تنها در سایه یک سیستم مالی و بانکی کارآمد می توانند شکوفا شوند. با تحقق موارد ذکر شده است که اقتصاد جانی تازه به خود می گیرد و پویا و پایا در مسیر رشد و تعالی گام بر می دارد. با این حال، چالش هایی مانند دسترسی ناکافی به خدمات بانکی، پیچیده و وقت گیر بودن فرایندها و نیز خطر و احتمال کلاهبرداری و اختلاس موانعی بر سر راه پیشرفت اقتصاد هستند.

رویکرد ما

راهکارهای ارائه شده گیتی افروز، تماما متناسب با نیازها و خواسته های ویژه مشتریان توسعه داده میشوند. به موجب این عمل، نرم افزارها و فناوری های مورد نیاز اختصاصی شده و نتیجه کار کاملا متناسب با معماری سازمان، بانک، موسسه یا کسب و کار خواهد بود. این مهم، به نوبه خود، بهره وری حداکثری و رشد و توسعه را تضمین خواهد کرد.

برای سرعت بخشی به سفارش ها و کاهش هزینه ها، نرم افزارها، اپلیکیشن ها، و یا سامانه های پیش ساخته توسط شرکت گیتی افروز ارائه میشوند. این موارد آماده، با قابلیت مقیاس پذیری بالا، می توانند متناسب با درخواست مشتریان اختصاصی شوند.

ارتقا با هدف بازارهای جهانی

برای ورود به بازار جهانی و مطرح شدن در این حوزه، سازمان های مالی و اقتصادی میبایست بر اساس استاندارد های جهانی توسعه یابند. زیرا انجام نقل و انتقالات بین بانکی، صدور کارت های اعتباری، و ارائه خدمات مالی در سطح بین المللی نیازمند رعایت الزامات و قوانین جهانی است. شرکت گیتی افروز، با ارائه راهکارهای احراز هویت مشتری (KYC) و مبارزه با پول شویی (AML)، در کنار نرم افزارهای مرتبط و سرویس های پرداخت و توسعه مبادلات همتا به همتا در بستر بلاکچین، امنیت اطلاعات و سرعت انجام معاملات را تضمین میکند. و در نهایت، دروازه های ورود به بازار جهانی را بر روی صنایع کشور میگشاید.

نرم افزارهای مالی بانک ها

کیف پول موبایلی

نرم افزار ها مرتبط ، و اسکریپ صرافی ارزهای دیجیتال

سیستم های مربوط به اسناد و گواهی نامه ها

راهکارهای آی تی صنعت مالی و اقتصاد

شرکت گیتی افروز، نرم افزار ها و سامانه های مالی و اقتصادی و بانکداری متنوعی معرفی کرده است. فناوری های به روز به کار رفته در این محصولات تضمین گر امنیت اطلاعات و بهره وری حداکثری آنهاست.

امنیت، سرعت، کیفیت

راهکارهای توانمندسازی بانک ها

1

توسعه سیستم های پرداخت

2

ارائه سیستم مدیریت بانک

3

معرفی نرم افزار مدیریت اعتبارات

4

سامانه ابری در بانکداری

5

هوشمند سازی و اتوماسیون فرایندها

6

بهبود تجربه مشتریان و کاربران بانک

پیشگام در عرصه نوآوری

چرا شرکت گیتی افروز؟

پشتیبانی

پشتیبانی بیست و چهار ساعته و ارائه اپدیت های مداوم برای بهینه سازی نرم افزارها توسط تیم متخصص

مخاطبان

همکاری با چندین صنعت کلیدی و سازمان های مطرح کشور

منعطف

پلتفرم های آماده با قابلیت اختصاصی سازی برای تسریع کار و کاهش هزینه ها

بینش

تجربه پربار در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای پولی و مالی