صنعت انرژِی از کلیدی ترین بخش های کشور است. این صنعت استراتژیک، یکی از گلوگاه های امنیت ملی به حساب آمده و نقش مهمی در رفاه جامعه بازی میکند. از این رو، بهینه سازی این بخش، به منظور پیشرفت و شکوفایی آن، توجه ویژه و همه جانبه ای را مطلبد. برای تحقق این هدف می بایست تمام چالش های موجود را رصد نمود و برای حل انها، راهکارهایی به روز و عملی ارائه داد. بهترین راه حل برای این مسئله، هوشمند کردن و تجهیز تمام بخش های صنعت انرژی است.

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، توسعه دهنده برتر در کشور، راهکارهای عملی و نوین برای مراکز تولید ابزارهای صنعت انرژی، تاسیسات آب و برق و گاز، برنامه ها و سیستم های هوشمند شبکه تامین انرژی و نیروگاه های انرژی های تجدید پذیر تولید میکند. این شرکت، نرم افزارهای هوشمند برای مراکز و تاسیسات بخش انرژی ارائه میدهد. از ویژگی های برتر این نرم افزار ها و راهکارها، انعطاف پذیری، قدرت و نوآوری استفاده شده در آنهاست. استفاده از این موارد تضمین گر رشد پویا و توسعه روز افزون این صنعت کلیدی است.

 

 

راهکارها آی تی شرکت گیتی افروز در صنعت انرژی

Energy

سیستم های مستقل از شبکه

سیستم های Off-Grid مزارع خورشیدی، نیروگاه های بادی و سایر نیروگاه های موجود، مدیریت و نظارت بر این تاسیسات را بهینه می سازد.

 

شبکه های تامین انرژی

نرم افزارهای موجود در زمینه شبکه های تامین انرژِی، عملیات کاغذی را کاهش داده و یا حذف میکند. این کار موجب خودکار شدن بیشتر فرایند ها میشود. علاوه بر این موارد، نرم ازفارهای این رده، مدیریت و ارزیابی این شبکه ها را تسهیل می نماید.

 

مراکز هوشمند حوزه صنعت انرژی

ادغام کردن نرم افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی، نظارت بر تمام مراحل و قسمت های نیروگاه ها را خودکار می نماید.

energy

سامانه های مدیریت انرژِی

این سامانه ها مدیریت انرژی را در حوزه های مختلف بهینه ساخته و صرفه جویی حداکثری را ممکن می سازد.

 

نرم افزارها و سامانه های پردازش و تحلیل اطلاعات

بهینه سازی حداکثری عملکرد و امنیت اطلاعاتی و سایبری در حوزه انرژی بسیار حیاتی است. با استفاده از سامانه ها و نرم افزارهای پردازش و تحلیل هوشمند،تحقق این مهم، ممکن می شود.