طراحی لوگوی کشاورزی

ساخت یک لوگوی کشاورزی با توجه به چند نکته ساده ولی مهم آسان است، چراکه میتوانید از فونت ها و ایکون های لوگویی متعدد مرتبط این حرفه استفاده کنید.

❖   رعایت اصول برندینگ در لوگو

❖   طراحی توسط 8 گرافیست برتر

❖   ضمانت بازگشت وجه

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو

طراحی لوگوی کشاورزی

فعالیت های کشاورزی تلاش در حفظ یک زندگی سالم و ارائه محصولات سالم تغذیه دارد. ساخت یک لوگوی کشاورزی با توجه به چند نکته ساده ولی مهم آسان است، چراکه میتوانید از فونت ها و ایکون های لوگویی متعدد مرتبط این حرفه استفاده کنید. داشتن یک لوگوی منحصربه فرد در آشنایی مخاطبان با کمپانی، خدمات و محصولاتتان کمک بسزایی خواهد کرد.

نکات طراحی لوگوی کشاورزی

check-in-box  میتوانید از نام کمپامی خود استفاده کنید. این نام در کنار آیکون انتخاب شده قرار خواهد گرفت.

check-in-box  تصاویر و آیکون های موردنظرتان را انتخاب نمایید. بهترین آیکونی را که متناسب با حیطه دقیق کاریتان است برگزینید. استفاده از نمادهای سلامت یا تصاویر برگ و گیاهان مختلف مناسب این نوع لوگوها است.

check-in-box  رنگ سبز از رایج ترین رنگ های مورداستفاده در لوگوهای کشاورزی است. میتوانید رنگ های مختلف را با استفاده از ابزار کالرپیکر امتحان کنید. هربخش از ایکون را باتوجه به الزامات و اهداف خاص خود اصلاح یا تغییردهید تا ترکیب نهایی لوگویتان منحصربه فرد واصیل باشد.

check-in-box  آخرین افکت ها و سایر جزئیات لازم را در طرح لوگوی خود اعمال کنید. این افکت ها سبب میشود تا لوگوی خودتان را تا جزئی ترین حد ممکن شخصی و سفارشی نمایید. همچنین یک استایل منحصربه فرد به طرح لوگو میدهد. افکت هایی مانند محوسازی، سایه روشن و ... جلوه خاصی به طرح لوگو می افزاید.