درباره ی ما

درباره ما

​​

 

درباره شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز

شرکت فن آوران گیتی افروز در بهار سال ۱۳۸۸ تأسیس شده است. با توجه به رشد روز افزون جامعه صنعتی و نیاز به استفاده از ابزارهای کنترلی علی الخصوص راهکارهای تخصصی برای مدیران کسب و کار، تیم خلاق و با تجربه و دانش بنیان گیتی افروز با بیش از یک دهه سابقه درخشان آماده ارائه خدمات تخصصی در حوزه “طراحی، تولید، توسعه، مشاوره نرم افزارهای سفارش مشتری و عمده” برای مدیران کسب و کارها می باشند.

امروزه هلدینگ گیتی افروز مجموعه‌ای بیش از ۷ شرکت و واحد کسب‌وکاری در زمینه دانش فناوری اطلاعات است که در حوزه هوش مصنوعی، ارزهای دیجیتال، پیاده سازی ارزهای بومی متناسب با نیاز سازمان‌ها و شرکت‌های بین المللی، پیاده سازی سامانه های استاندارد، سامانه های مدیریت پروژه، هوشمندسازی سامانه های سازمانی و اداری، پیاده سازی سامانه های LMS و پروژه های آنلاین VR، سامانه های B2B، ماژول‌های امنیتی(HSM) ، مشاوره امنیت در حوزه B2C ، بازار اپلیکیشن‌های موبایلی، فروشگاه دیجیتالی (انواع فروش‌های آنلاین)، کتاب تجارت الکترونیک (کتابخانه های دیجیتالی) و پلتفرم مارکتینگ دیجیتالی را پوشش می‌دهد.

این مجموعه در طول زمان با جذب نخبه های دانشگاهی و فعالین اقتصادی اقدام به تاسیس شرکت هایی دیگر در حوزه های مختلف نمود. همچنین برای حمایت از ایده های نوین، تیم‌های استارت‌آپی و نوپا، شتاب‌دهنده و یا فارغ التحصیلان دانشگاهی، سرمایه اولیه و زیرساخت‌های موردنیاز را در اختیار تیم‌های نوآور و مستعد قرار می‌دهد و با حمایت و راهنمایی تخصصی مسیر پیشرفت آنها تسریع می گردد.

هدلینگ گیتی افروز به عنوان سازمانی برپایه تکنولوژی های نوین با رویکردی  شفاف، مشتری‌محور، قابل اعتماد و مبتنی بر دانش؛ با ارایه‌ی خدمات نوآورانه‌ و متناسب با نیاز روز به جهت خلق دنیایی دیجیتال و یکپارچه در سطح بین‌المللی، سطح گسترده‌ای از خدمات تجاری و دیجیتالی را برای بنگاه های تجاری داخلی و بیم المللی ارایه نموده و در سطح کشور هم نقش قابل توجهی در پیشرفت زیست‌بوم فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات ایفا می‌نماید.

با توجه به برنامه ریزی بلندمدت و توسعه در بازار بین المللی هولدینگ دانش بنیان گیتی افروز  جزو سودآورترین شرکت های حوزه های فناوری اطلاعات در ایران خواهد بود که نامی آشنا در حفظ ارزش های مشتری و مدرنیزه نمودن سامانه‌های هوشند سازمانی است که به واسطه همکاری با  متخصصین، اساتید و نیروهای مجرب با هدف ایجاد انقلابی نوین در عرصه تکنولوژی های دیجیتالی داخلی و همگام با شرکت های مطرح و رده اول دنیا پا به این عرصه نهاد.

 

 

آدرس

بلوار نبوت (شیخ تپه)، نبش کوچه ۱۵، مجتمع کاج، طبقه ۷، پلاک ۱، واحد ۱۴

 

واتساپ

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۱

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲

 

شماره تماس

۰۴۴-۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۴۴-۳۳۴۶۵۵۷۵

 

ایمیل

info@cgr.ir
gityafrouz@gmail.com ​

 

گواهینامه ها و افتخارات ما