صنعت آموزش مجازی

توسعه راهکارهای اختصاصی برای صنعت آموزش مجازی:

توسعه زیرساخت های آموزش مجازی، قلب هر کسب و کار است. در همین راستا، شرکت دانش بنیان گیتی افروز با بیش از یک دهه تجربه در صنعت آموزش مجازی، تخصص و خلاقیت را با هم تلفیق نموده تا تجربیات اثربخشی در این حوزه برای مشتریان رقم بزند. 

همکاری ما با مشتریان مختلف از بخش های دولتی و خصوصی، موجب خلق پلتفرم هایی شده است که موجب حفظ مستمر تعامل، انگیزه و عملکرد آموزشی در بالاترین سطح شده است.  طراحی و توسعه تمامی سامانه ها، مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی های دنیا همچون هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و بلاکچین میباشد که تحولی اساسی در صنعت آموزش کشور ایجاد می نماید.

آموزش پرسنل

پرورش منابع انسانی متخصص بواسطه آموزش های موثر، موجب رضایتمندی نیروی انسانی، افزایش بهره وری و بهبود سودآوری کسب و کارها خواهد بود.

آموزش مشتریان

سرمایه گذاری بر روی آموزش مشتریان در رابطه با نحوه استفاده از محصولات یا خدمات، ارزش سرمایه گذاری بالایی دارد. 

آموزش کارمندان جدید

آموزش موثر پرسنل جدید، فرآیند جذب و حفظ افراد نخبه و باهوش را تسهیل نموده و به پذیرش سازمانی سریع کمک فراوانی مینماید.

صنعت آموزش مجازی

راهکارهای توسعه داده شده توسط شرکت دانش بنیان گیتی افروز

سامانه آزمون ساز آنلاین، امکان ساخت سریع انواع آزمون ها را برای اساتید فراهم نموده تا هر تعداد پاسخ دهنده بتوانند از طریق گوشی، تبلت و لپ تاپ خود در آزمون های رایگان و پولی شرکت نمایند.

نرم افزار طراحی پرسشنامه، نیاز به نصب نداشته و بستری عالی برای تعامل با مخاطبان و دریافت فیدبک های دقیق است. این نرم افزار با ارائه راهکارهای متنوع از اجرای تحقیقات بازار گرفته تا دریافت بازخورد مشتریان، رضایت سنجی کارکنان یا پژوهش های آکادمیک، پیچیده ترین نیازها را برآورده میسازد.

نرم افزار مدیریت آموزش مجازی، با ارائه امکانات گسترده همچون درگاه پرداخت، سفارشی سازی، گزارشات و آنالیزهای پیشرفته، میکرو لرنینگ، تولید محتوای آموزشی تعاملی، مدیریت اطلاعات و ارتباطات، برندینگ و غیره نیازها و الزامات آموزشی موسسات آموزشی و سازمان ها را به صورت کامل در یک پلتفرم جامع پوشش میدهد. 

مراقبت از آزمون به معنی نظارت بر آزمون های آنلاین از هر مکانی به منظور ردیابی رفتارهای متقلبانه که اعتبار آزمون ها را خدشه دار کند میباشد. تکنولوژی های ضد تقلب مبتنی بر هوش مصنوعی، تجربه برگزاری آزمون های عادلانه و امنیت اطلاعاتی را در این نرم افزار به طور کامل فراهم می نماید.

یکی از نیازهای اساسی مدارس، دانشگاه ها، مراکز آموزشی، شرکت ها و مدیران، صدور گواهی هایی میباشد که افراد جهت فرصت های شغلی استفاده می نمایند. نرم افزار صدور گواهی آنلاین، امکان طراحی، ساخت و مدیریت گواهی های سفارشی را امکان پذیر نموده که اعتبار بالاتری به برند شما می بخشد.

با توجه به تغییر و توسعه الزامات آموزشی سازمان ها و موسسات، نرم افزار LXP با ارائه قابلیت هایی مانند یکپارچه سازی با سامانه های سازمانی، استفاده مدل های آموزشی پیشرفته، سفارشی سازی تجربیات با تکنولوژی های نوینی همچون هوش مصنوعی و آنالیز داده، رویکردی نوین در آموزش ایجاد مینماید.