طراحی لوگوی ورزشی

یک لوگوی ورزشی باید چیزی بیش از رنگ خاص یک باشگاه یا تیم را به تصویر بکشد. در این لوگوها باید نگرش ها و تاریخ باشگاه یا رشته ورزشی و گروه طرفداران درنظر گرفته شود.

❖   رعایت اصول برندینگ در لوگو

❖   طراحی توسط 8 گرافیست برتر

❖   ضمانت بازگشت وجه

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو

طراحی لوگوهای ورزشی

یک لوگوی ورزشی باید چیزی بیش از رنگ خاص یک باشگاه یا تیم را به تصویر بکشد. در این لوگوها باید نگرش ها و تاریخ باشگاه یا رشته ورزشی و گروه طرفداران درنظر گرفته شود. همچنین باید توجه کرد که هرباشگاه ورزشی برای مثال فوتبال یا شنا مستلزم نوع متفاوتی از لوگو است. بنابریان نمادها و سنبل هایی که به کار میبرید باید متناسب با رشته ورزشی موردنظر باشد.

نکات طراحی لوگوهای ورزشی

check-in-box  از فونت هایی استفاده کنید که حس سرزندگی را در طرح لوگو ایجاد کرده و به مخاطب نیز انتقال دهد. رنگ ها نیز باید حامل احساساتی از قبیل انرژی، حرکت و جنبش باشند. برای مثال رنگ زرد نماد اعتماد به نفس، انرژی و جنبش است. رنگ قرمز نماد مردانگی، قدرت، شورو هیجان است. رنگ سیاه نیز حس تعالی و کنترل را انتقال میدهد. اگر ورزش مورد نظر مربوط به آب است، حتما از رنگ آبی استفاده کنید.

check-in-box  جزئیات را محدود کنید. به دلیل اینکه لوگوهای ورزشی در سایزها و کاربردهای مختلف از جمله بر روی پیراهن، مهر، سربرگ و ... چاپ میشوند، باید خوانا و قابل تشخیص باشند.

check-in-box  در تمام رشته های ورزشی طرفداران نقش بسیار مهمی دارند. باید شناخت کافی از طرفداران رشته ورزشی موردنظر داشته باشید و سعی کنید انتظارات انها را در طرح لوگو براورده نمایید.