طراحی لوگوهای علم و تکنولوژی

برای شرکت هایی که در بخش صنعت و تکنولوژی فعالیت میکنند، بهترین روش جلب توجه مشتریان بالقوه استفاده از یک لوگوی خوب یا نمونه کارهای عالی است.

❖   رعایت اصول برندینگ در لوگو

❖   طراحی توسط 8 گرافیست برتر

❖   ضمانت بازگشت وجه

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو

طراحی لوگوی علم و تکنولوژی

در جهان امروز تکنولوژی با سرعت روزافزونی درحال تغییر است. شما نیز باید این حس را در مخاطب هدف خود ایجاد کنید که همگام با تکنولوژی روز پیش میروید. یک لوگوی منحصربه فرد احتمال موفقیت شما را افزایش خواهد داد. برای شرکت هایی که در بخش صنعت و تکنولوژی فعالیت میکنند، بهترین روش جلب توجه مشتریان بالقوه استفاده از یک لوگوی خوب یا نمونه کارهای عالی است..

طراحی لوگوی علم و تکنولوژی

check-in-box  استفاده از عناصر مدرن از اهمیت بسزایی برخوردار است. بهتر است از فونت های بزرگ و برجسته با ویژگی های بصری برجسته استفاده نمایید تا هویت برند شرکتتان را به خوبی به تصویر بکشد.

check-in-box  اصل سادگی را رعایت کنید. هدف از ساخت لوگوی صنعتی کاملا ساده است؛ یک لوگوی عجیب غریب توانایی اش را برای ارتباط با مخاطب از دست خواهد داد. با انتخاب عناصر بصری ساده و درعین حال تاثیرگذار، لوگوی شما پیام شفاف خود را به گونه ای انتقال میدهد که مخاطب هدف کاملا آن را درک خواهد کرد.

check-in-box  در این نوع لوگوها رنگ ها نقش مهمی را ایفا میکنند، چراکه تداعی کننده احساسات مختلف هستند. رنگ ها میتوانند تاثیر موردنظر شما را بر مخاطب هدف اعمال کنند. با انتخاب صحیح رنگ ها میتوانید پیام شرکت خود مانند حس قدرت، خلاقیت، ابتکار و نواوری را به مخاطب انتقال دهید.

check-in-box  در هماهنگی با اهداف و نیازهای خود طراحی کنید. مفاهیم و نگرش هایی را که برای شرکتتان اهمیت دارد با استفاده از افکت ها و آیکون های خاص در طرح لوگوی خود منعکس کنید.