طراحی لوگوی حقوقی و قانونی

حرفه حقوق درمورد خدمت به مردم است.  اغلب شرکت های حقوقی و قانونی تمایل دارند که محافظه کار و حرفه ای دیده شوند. انتخاب لوگوی مناسب میتواند راه حل مناسبی باشد.

❖   رعایت اصول برندینگ در لوگو

❖   طراحی توسط 8 گرافیست برتر

❖   ضمانت بازگشت وجه

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو

طراحی لوگوی حقوقی و قانونی

حرفه حقوق درمورد خدمت به مردم است.  اغلب شرکت های حقوقی و قانونی تمایل دارند که محافظه کار و حرفه ای دیده شوند. ولی این شرکت ها نباید صرفا به استفاده از متون در لوگوها متکی باشند. استفاده از فونت، رنگ و تصاویر مرتبط هر حوزه مکمل یک لوگوی خوب خواهد بود، یک لوگوی ساده ودرعین حال پرمعنا و کارامد که تصویری از اعتماد و اطمینان را ارائه میدهد.

 

نکات طراحی لوگوهای حقوقی

check-in-box  استفاده از تصاویر نمادین حقوقی مانند چکش، ترازو که نماد عدالت و برابریست، بسیار رایج میباشد. هرچند استفاده از این نمادها میتواند کلیشه ای و تکراری به نظر آید ولی طراحی حرفه ای و ابتکاری این تصاویر تاثیر بسزایی بر مخاطب دارد.

check-in-box  فونت و رنگ مناسب را انتخاب کنید تا احساساتی از قبیل عدالت، تساوی، اعتماد و قانون مندی و حرفه ای بودن را به مخاطب انتقال دهید. رنگ هایی خنثی مانند مشکی، قهوه ای، بنفش و حتی آبی مناسب این لوگوها هستند.

check-in-box  از ایکون هایی استفاده کنید که هویت حقوقی و قانونی شما رابه تصویر کشد و از ذکر کردن اسامی زیاد در طرح لوگو بپرهیزید، چراکه طرح شما را خسته کننده و بدون جذابیت میکند.

check-in-box  اگر در حوزه خاصی فعالیت میکنید، آن را در طرح لوگوی خود منعکس نمایید. برای مثال اگر در زمینه حقوق خانواده کار میکنید، از تصاویر و رنگهایی استفاده کنید که نشانی از خانواده و حریم آن باشد.