طراحی لوگوی معماری

بهترین روش برای ساخت مبنایی مستحکم و ارتباطی موثر با مخاطب داشتن یک " لوگوی حرفه ای" برای شرکت است.

❖   رعایت اصول برندینگ در لوگو

❖   طراحی توسط 8 گرافیست برتر

❖   ضمانت بازگشت وجه

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو

طراحی لوگوی معماری

معماری یک حوزه بسیار رقابتی است که همیشه مستلزم خلاقیت و ذوق هنری زیاد برای ساخت بناهای عالی و قدرتمند بوده است. البته در اداره و اجرای یک کسب و کار موفق معماری چیزی فراتر از خلاقیت نیاز است . برای رسیدن به این آرمان نیاز به ارتباط موثر با مخاطب و ساخت برندی قدرتمند وجود دارد. بهترین روش برای ساخت مبنایی مستحکم و ارتباطی موثر با مخاطب داشتن یک " لوگوی حرفه ای" برای شرکت است. البته این شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که طرح لوگوی آنها به اندازه کافی خوب و جذاب و حاوی یک پیام تجاری تاثیرگذار باشد تا حس اعتماد و مفهوم اهداف شرکت را به مشتری انتقال دهد.

نکات طراحی لوگوی معماری

check-in-box  خلاقیت و ایده های ذهنی خودتان را به کار گیرید. به هیچ وجه از لوگوهای موجود سایر شرکت ها کپی نکنید.

check-in-box  در یک لوگوی معماری مدرن بودن اهمیت بسیاری دارد. چراکه به مخاطب این حس را انتقال میدهد که شرکت شما با تکنولوژی های روز پیش میرود.

check-in-box  رنگ ها را مناسب با زمینه کاری خودتان انتخاب کنید. برای مثال بنفش نشاندهنده خلاقیت، هوش و ذکاوت، خاکستری انتقال دهنده حس استحکام، ایمنی و تکامل میباشد.

check-in-box  میتوانید خطوط منحنی و اشکال مختلف را با اصول معماری ترکیب کنید ودر انتها با کمی خلاقیت و با به کارگیری افکت های مدرن خاص یک لوگوی معماری منحصربه فرد داشته باشید.