طراحی لوگوی صنعتی

طراحی لوگوی صنعتی

طراحی لوگوی صنعتی


طراحی لوگوی صنعتی فرایندی نه چندان ساده است. برای خلق لوگویی تاثیرگذار و جذاب باید از ارزش ها و اهداف شرکت اگاه باشید تا به خوبی هویت برندتان را به تصویر بکشید. همچنین این تصویر باید شمارا از رقبا متمایز کند.

  • رعایت اصول برندینگ در لوگو
  • طراحی توسط 8 گرافیست برتر
  • ضمانت بازگشت وجه

طراحی لوگوی صنعتی


طراحی لوگوی صنعتی فرایندی نه چندان ساده است. برای خلق لوگویی تاثیرگذار و جذاب باید از ارزش ها و اهداف شرکت اگاه باشید تا به خوبی هویت برندتان را به تصویر بکشید. همچنین این تصویر باید شمارا از رقبا متمایز کند. لوگوی شما باید نوآوری، اعتبار و پشتکار شما را به مخاطبانتان انتقال دهد. هرشرکت صنعتی پیام مارکتینگ خاص خود را داشته و عناصر اصلی در طراحی لوگو نقش مهمی در انتقال این پیام و تاثیر بر درک مخاطب دارد. هدف اصلی از یک لوگوی صنعتی اعتباربخشی به کسب وکارتان است. معمولا در این لوگوها نام شرکت همراه با ویژگی های خاص در طرح درج میشود. همچنین طراحی لوگوی صنعتی باید به گونه ای باشد که در سال های پیش رو نیز قابل استفاده باشد.

نکات طراحی لوگوی صنعتی

  • مقیاس پذیری در طراحی لوگوی صنعتی اهمیت بسزایی دارد. چراکه این لوگوها در انواع رسانه های مختلف مانند کارت ویزیت، لوازم اداری، وب سایت و حتی کامیون های حمل و نقل شرکت چاپ خواهند شد. بنابراین تا حدی جزئیات را در طرح اعمال نمایید که در مقیاسهای مختلف از بین نرفته و در زمینه های رنگی مختلف از جمله سیاه وسفید ویژگی های خود را حفظ کند.
  • طراحی لوگوی صنعتی باید ساده، به یادماندنی و قابل تشخیص باشد تا یک تاثیر طولانی مدت بر مخاطب بگذارد. از تصاویر ونمادهایی استفاده کنید که مرتبط با حوزه فعالیتتان باشد، به گونه ای که با مشاهده آن در ذهن مخاطب تصویری از شما وخدماتتان شکل گیرد.
  • رنگ هایی مانند قرمز، آبی، سبز، قهوه ای و سیاه گزینه های مناسب برای طراحی لوگوی صنعتی شما است. قرمز نشاندهنده سرزندگی، شوروهیجان است. آبی نماد ثبات، اعتماد و ایمنی است. رنگ سبز حاکی از تعادل و سازگاری با محیط زیست است. قهوه ای نماد تجربه، راحتی و تکامل بوده و رنگ سیاه نیز مفهومی از اعتبار و جدیت را انتقال میدهد.

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو