طراحی لوگوی گیم

طراحی لوگوی گیم

طراحی لوگوی گیم


هنگام طراحی لوگوی گیم به این موضوع توجه کنید که قصد دارید طرحتان تداعی کننده چه موضوعی مانند سرعت، علم وتخیل و … در ذهن مخاطب باشد و آن را در طرح خود اعمال کنید.

  • رعایت اصول برندینگ در لوگو
  • طراحی توسط 8 گرافیست برتر
  • ضمانت بازگشت وجه

طراحی لوگوی گیم


صنعت بازی های کامپیوتری بسیار رقابتی است و تمام این صنایع از تاثیر یک طراحی لوگوی گیم خوب بر مخاطب آگاه هستند. تمام طراحان در این صنعت تلاش دارند تا لوگویی را طراحی کنند که متمایز از رقبا بوده و توجه مخاطبان را جلب نماید. لوگوگیم باید حاوی یک پیام باشد. طرح لوگوی ایکس باکس را درنظر بگیرید. مخاطبان ایکس باکس رنگ سبز نئون ایکس را به خاطر سپرده و آن را مرتبط به بازی های مورد علاقه خود میدانند. هنگام طراحی لوگوی گیم به این موضوع توجه کنید که قصد دارید طرحتان تداعی کننده چه موضوعی مانند سرعت، علم وتخیل و … در ذهن مخاطب باشد و آن را در طرح خود اعمال کنید.

نکات طراحی لوگوی گیم

  • با توجه به گروه سنی مخاطبان خود طراحی کنید. نمادها و طرح های فانتزی، خوانا و قابل تشخیص برای گروه سنی کودکان مناسب خواهد بود. اگر مخاطبان شما نوجوانان و جوانان است، طرح های مدرن، جذاب و هیجان انگیز به کار ببرید.
  • رنگ ها نقش اساسی در ایجاد احساسات مختلف در مخاطب دارند. به این نکته توجه کنید که امکان دارد به دلیل تفاوت های فرهنگی، یک رنگ احساسات مثبت یا منفی در افراد مختلف ایجاد کند. ترکیب رنگ های مختلف نیز اهمیت بسزایی دارد. از رنگ های استفاده نماییید که برای بیننده زیبا و چشم نواز باشد و درعین حال مفاهیم اصلی ماهیت گیم را در ذهنشان تداعی نماید.
  • در طراحی لوگوی گیم حروف، فونت و تایپوگرافی نیز احساسات متفاوتی را در مخاطب شکل میدهند. در این نوع لوگوها تصاویر بیانگر همه چیز هستند. با توجه به موضوع گیم و گروه سنی مخاطبان خود از جزئیات وافکت های مناسب استفاده نمایید.

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو