طراحی لوگوی دکوراسیون و مبلمان

طراحی لوگوی دکوراسیون و مبلمان

طراحی لوگوی دکوراسیون و مبلمان


دکوراسیون داخلی و مبلمان حوزه ای است که سرشار از ایده پردازی، خلاقیت و تنوع است که این جنبه باید در لوگوهای مرتبط نیز انعکاس یابد. لوگو نیز بخشی از این تلاش ها برای معرفی ایده های خود به مخاطب است.

  • رعایت اصول برندینگ در لوگو
  • طراحی توسط 8 گرافیست برتر
  • ضمانت بازگشت وجه

طراحی لوگوی دکوراسیون و مبلمان


دکوراسیون داخلی و مبلمان حوزه ای است که سرشار از ایده پردازی، خلاقیت و تنوع است که این جنبه باید در لوگوهای مرتبط نیز انعکاس یابد. از اینرو رعایت نکات گرافیکی، تقارن و توازن از اهمیت بسزایی برخوردار است. مبلمان بخش ضروری از هرخانه است و به طور عمده برای طرح های داخلی استفاده میشود. فعالان این حوزه نیز تلاش دارند که در راستای نیازها و انتظارات مشتری، خدمات و کالاهای زیباتر و راحتر ارائه دهند. لوگو نیز بخشی از این تلاش ها برای معرفی ایده های خود به مخاطب است.

 
نکات طراحی لوگوی دکوراسیون و مبلمان

  • لوگوی شما باید سبک کارتان را به مخاطب نشان دهد. برای مثال اگر زمینه کاریتان کلاسیک، مدرن یا دکوراسیون و مبلمان چوبی است، با استفاده از تصاویر و آیکون های مناسب آن را منعکس کنید.
  • ساده و درعین حال جذاب باشید. ایده های خلاق و مدرن به کار ببرید تا وجه تمایز خودتان را به مشتری نشان دهید. رنگ ها انتقال دهنده احساسات مختلف به مخاطب هستند. با استفاده از فونت و رنگ مناسب، احساسی را که میخواهید مشتری نسبت به شما و محصولاتتان داشته باشد، ایجاد کنید.
  • در انتها باید به این موضوع توجه کنید که لوگوی شما در مکان های مختلف مانند رسیدهای فروش، ابزارهای گوناگون تبلیغاتی، وب سایت و … استفاده خواهد شد. مطمعن شوید که لوگویتان در تمام این کاربردها و در سایزهای مختلف تمام ویژگی ها و جزئیاتش را حفظ خواهد کرد.

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو