طراحی لوگوی مهندسی

طراحی لوگوی مهندسی

طراحی لوگوی مهندسی


یک لوگوی مهندسی باید قدرت و حس اطمینان صنعت خود را به تصویر بکشد و درعین حال جذاب، چشم نواز و متعادل باشد. همچنین باید حس کنجکاوی را در ذهن مخاطب برانگیزد.

  • رعایت اصول برندینگ در لوگو
  • طراحی توسط 8 گرافیست برتر
  • ضمانت بازگشت وجه

طراحی لوگوی مهندسی


شرکت های مهندسی نقش اساسی در رشد و توسعه جهان امروز دارند. شرکت های مهندسی محصولات و تکنولوژی های جدیدی را جهت آسانتر کردن زندگی روزمره ما ابداع میکنند. علم، خلاقیت و تکنولوژی را در مشکلات موجود در جامعه اعمال کرده و آن را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل میکنند. حوزه مهندسی متنوع و گسترده است و هر شرکت مهندسی نیز باید لوگوی منحصر به فرد خودش را داشته باشد. یک لوگوی مهندسی باید قدرت و حس اطمینان صنعت خود را به تصویر بکشد و درعین حال جذاب، چشم نواز و متعادل باشد. همچنین باید حس کنجکاوی را در ذهن مخاطب برانگیزد.

نکات طراحی لوگوی مهندسی

  • نوع تصویر یا نمادی که یک شرکت مهندسی تصمیم میگیرد در لوگوی خود استفاده کند، کاملا بستگی به حوزه فعالیتی و اهداف آن شرکت دارد. برای مثال شرکت های مهندسی عمران اغلب از تصاویر پل یا ساختمان در طرح لوگوی خود استفاده میکنند. یا در لوگوهای مهندسی برق استفاده از لامپ یا سایز تجهیزات الکتریکی رایج است.
  • در طراحی لوگوهای مهندسی نباید از جزئیات پیچیده استفاده شود. سعی کنید طرحی ساده و درعین حال پرمعنا داشته باشید که به وضوح پیام شما را به مخاطب انتقال دهد.
  • استفاده از رنگهای مناسبی که منحصربه شما و برندتان است، درمقابل رقبا شما را متمایز خواهد کرد. هر رنگ احساس متفاوتی را در مخاطب ایجاد میکند. فراموش نکنید که لوگوی شما در ابزارها وسایزهای مختلف و در زمینه سیاه و سفید چاپ خواهد شد. بنابراین با درنظرگیری تمام جوانب تصمیم گیری کنید.

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو