طراحی لوگوی صنایع خودرو

طراحی لوگوی صنایع خودرو

طراحی لوگوی صنایع خودرو

برای انواع خدمات در صنایع خودرو از قبیل حمل و نقل، خدمات کرایه خودرو، کارواش، تعمیرگاه و … لوگوی سفارشی و منحصربه فرد خودتان را داشته باشد.

  • رعایت اصول برندینگ در لوگو
  • طراحی توسط 8 گرافیست برتر
  • ضمانت بازگشت وجه

۰۴۴-۳۲۲۵۹۱۹۷


سفارش طراحی لوگوی صنایع خودرو


برای انواع خدمات در صنایع خودرو از قبیل حمل و نقل، خدمات کرایه خودرو، کارواش، تعمیرگاه و … لوگوی سفارشی و منحصربه فرد خودتان را داشته باشد. مفهوم خودرو ومسائل مربوط به آن برای اشخاص مختلف یکسان نیست. برای برخی افراد خودروها و جوانب آن بخشی از شخصیت این افراد است ولی برای برخی دیگر صرفا وسیله ای برای حمل و نقل میباشد. بنابران به لوگویی نیاز دارید که پاسخگوی تمام نیازهای مخاطب و درعین حال منعکس کننده خدماتی که ارائه میدهید باشد.


نکات طراحی لوگوی صنایع خودرو:

  • اگر یه لوگوی سفارشی برای فروشگاه خودروی خود میخواهید، حتما به مخاطبان خود و گروه سنی آنها توجه کنید. احتمالا مخاطبان کم سن و جوانتر به رنگ و فونت های سرزنده و هیجان انگز تمایل بیشتری نشان می دهند. درحالیکه مخاطبان با گروه سنی بالاتر و مخاطبان حرفه ای به گزینه های محافظه کارانه علاقه بیشتری خواهند داشت.
  • متمرکز بر هدف خاص خود باشید. اگر در زمینه تعمیرات فالیت میکنید، لوگویی را طراحی و انتخاب کنید که انتقال دهنده مفهوم کاریتان باشد. برای مثال میتوانید از تصاویر و آیکون های ابزار مختلف مانند چرخ دنده جهت به تصویرکشیدن کارتان استفاده کنید. اگر صاحب یک کارواش هستید میتوانید از آیکون های حباب، صابون وآب استفاده نمایید.
  • میتوانید نام تعمیرگاه، کارواش خود یا نام هرحوزه فعالیتی را که دارید مورد استفاده قرار دهید و ازطریق ادغام آن با رنگ و یک تصویر مرتبط با کارتان، یک لوگوی منحصربه فرد داشته باشید.

مشاهده نمونه کارها و سفارش لوگو