طراحی لوگوی هنری

طراحی لوگوی هنری


در طراحی لوگوهای هنری سبک حروف در انتقال پیام به مخاطب تاثیر بسزایی دارد. خطوط بهم پیوسته و منحنی به طراحی لوگوی شما بعد هنری بیشتری میبخشد.

❖   رعایت اصول برندینگ در لوگو

❖   طراحی توسط 8 گرافیست برتر

❖   ضمانت بازگشت وجه

۳۲۲۵۹۱۹۷ – ۰۴۴

طراحی لوگوی هنری


یکی از عوامل مهم در طراحی لوگو این است که باید ساده و قابل فهم باشد. این موضوع در طراحی لوگوهای هنری اهمیت بسزایی دارد، چراکه لوگوهای هنری زمینه تبدیل به لوگوهای پیچیده و دشوار را دارند. میتوانید با رعایت نکات اصولی و با به کارگیری استعدادهای هنری خود یک لوگوی هنری منحصربه فرد و تاثیرگذار خلق نمایید. در طراحی لوگوهای هنری سبک حروف در انتقال پیام به مخاطب تاثیر بسزایی دارد. خطوط بهم پیوسته و منحنی به طراحی لوگوی شما بعد هنری بیشتری میبخشد.

نکات طراحی لوگوی هنری

  • اگر قصد طراحی یک لوگو برای گروه هنری، موسیقی یا عکاسی خود دارید، به مخاطبان خود و گروه سنی آنها توجه کنید. مخاطبان کم سن و جوانتر به رنگ و فونت های هیجان انگیز و سرزنده تمایل دارند. درحالیکه مخاطبان حرفه ای به انتخاب های محافظه کارانه واکنش بهتری نشان میدهند.
  • زمینه کاری خود را در طرح لوگوی هنریتان منعکس کنید. برای مثال اگر در زمینه نقاشی فعالیت میکنید، از تصاویری همچون قلمو، پالت، پایه نقاشی و … در طرح خود استفاده کنید. یا اگر حوزه فعالیتی شما عکاسی است، استفاده از عناصری مانند دوربین و عکس را فراموش نکنید. با توجه به سبک کاری خود از فونت های مدرن یا کلاسیک استفاده کنید.
  • در طراحی لوگوهای هنری حداکثر باید از 3 یا4 رنگ مختلف استفاده کرد تا سادگی طرح حفظ شده و پیام موردنظر به درستی و بدون سردرگمی به مخاطب انتقال یابد. سایز، شکل و تایپوگرافی طرح لوگو را با توجه به نیازها واهداف هنری خود اتخاب نمایید.