سیستم های تصمیم یار

تعامل هوشمند با داده ها

dss

سیستم تصمیم یار هوشمند هوشمند گیتا، با بهره گیری از هوش مصنوعی اطلاعات مختلف را بررسی کرده و با دسته بندی انواع سناریوهای محتمل، نتایج پیش بینی شده را به صورت نتایج گرافیکی و گزارش در اختیار مدیران قرار میدهد.

شرکت دانش بنیان گیتی افروز با طراحی و توسعه نرم افزار هوشمند تصمیم یار ، گامی مهم در راستای تسهیل فرایندهای مدیریتی و هوشمندسازی تصمیم گیری های حیساس برداشته است.
dss
تصمیم گیری داده محور

تعامل بهتر با داده ها برای پیشبرد اهداف سازمانی

سیستم تصمیم یار، نرم افزاری برای پشتیبانی، مشخص کردن، ارزیابی تصمیمات، پیشبینی سناریوهای احتمالی و رفع نواقص سیستم های مدریتی استفاده میشود. سیستم تصمیم یار با پردازش داده های گسترده، اطلاعات مفید و ارزشمندی تولید میکند. این اطلاعات به نوبه خود برای تصمیم گیری و حل مشکلات اداری و مدیریتی به کار میروند. نرم افزار تصمیم یار به تسریع، و تسهیل فرآیندهای مدیریتی و تصمیم گیری و حل مساله کمک میکند.

با استفاده از پورتال  OPI قادر خواهید بود که داده های خود را مورد بررسی قرار داده، الگوها و روند موجود در آن را با به کاربری نمودرهای مختلف به تصویر کشیده، داشبوردهای حرفه ای ساخته و با درکی منسجم از ارتباط میان داده های خود و بازار و همچنین با نگرشی عمیقتر اطلاعات خود را مورد کاوش و ارزیابی قرار دهید.

پورتال   OPIطیف وسیعی از گزینه های ارائه و به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات را فراهم میکند. میتوانید به راحتی داشبوردهای خود را از طریق URL به اشتراک گذاشته، گزارش های منسجم ساخته و یا به طور مستقیم با مدیر، شرکا یا مشتریان به راحتی و در هر زمانی در ارتباط باشید.

هر تصمیمی باید ریشه در داده های با کیفیت داشته باشد. امروزه برای هر شرکت کوچک یا بزرگی تجزیه و تحلیل اطلاعات و همچنین به تصویر کشیدن صحیح KPIها بسیار سریع تر و آسان تر از هر زمان دیگری میباشد. سیستم پورتال هوشمند OPI به عنوان یک پلتفرم خدماتی تمام قدرت و انعطاف لازم را جهت تجسم و دسترسی آسان به داده ها در حرفه ای ترین روش ممکن دارا میباشد. همچنین کیفیت یکی از مبناهای اصلی OPI میباشد تا داده ها دقیق و آماده به کارگیری با وضوح کامل باشند.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار تصمیم یار هوشمند

مدل ساز

برای مدل سازی در زمینه های مختلف اداری و اقتصادی

مدیریت پایگاه داده مدل سازی شده

انتقال داده های مورد نیاز سیستم تصمیم یار

پایگاه داده سیستم مدیریت (DBMS)

ذخیره انواع اطلاعات و فراهم آوردن داده های ساختار یافته منطقی

گزارش دهی خودکار

ایجاد و ارسال خودکار گزارشات به مدیران

تعامل و مشارکت همکاران

اشتراک گذاری گزارشات با اعضای تیم و ویرایش همزمان به کمک همکاران

آخرین نوشته ها

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…
asset-tokenization
رویدادها

توکنیزاسیون، راهی به سوی تجارت جهانی

با توسعه رو به رشد تجارت برون مرزی، استفاده از ارزهای دیجیتال توجه افراد بسیاری…

گواهی نامه ها