داشبوردساز آنلاین

طراحی داشبوردهای آنلاین بدون کدنویسی

داشبوردساز آنلاین

داشبوردساز آنلاین یک پلتفرم با امکانات نامحدود برای ساخت داشبوردهای تعاملی است. با استفاده از این پلتفرم می توان طیف گسترده ای از داشبوردهای فروش، بازاریابی، گردش کار، فناوری اطلاعات، پشتیبانی، مالی و منابع انسانی را در هر زمان و مکان بدون نیاز به کدنویسی طراحی و اجرا نمود. یکی امکانات برجسته، امکان درگ و دراپ جهت سفارشی سازی داشبوردها و مصورسازی داده ها می باشد.

شرکت دانش بنیان گیتی افروز با طراحی داشبوردساز آنلاین، گامی مهم در راستای کمک به بهبود پایش وضعیت کسب و کارها و تصمیم گیری های مدیران برداشته است.
مدرن سازی روش مدیریت و ارائه اطلاعات

تبدیل اطلاعات به تصمیم گیری های دقیق و اقدامات عملی

داشبورد ساز آنلاین

تحقیق صورت گرفته توسط مجله کسب و کار هاروارد نشان داد ۴۲ درصد تصمیم گیران در شرکت ها بدلیل عدم دسترسی به اطلاعات کافی یا دسترسی دشوار به آن، دچار عدم اطمینان در تصمیم گیری های خود هستند. بدتر از آن، تنها ۱۶ درصد اعلام نمودند که به دقت داده های مورد استفاده در تصمیم گیری های خود اطمینان دارد. 

عدم انسجام و یکپارچگی داده های بدست آمده از منابع متعدد، یکی از مهم ترین چالش های کسب و کارها می باشد. به همین جهت، جای تعجب نیست که امروزه بسیاری از کسب و کارها به استفاده از داشبورد ساز آنلاین جهت مدیریت بهتر داده ها گرایش پیدا نموده اند. 

داشبورد ساز آنلاین خلاصه ای از اطلاعات را به طور سریع و لحظه ای در قالب ابزارهای بصری همچون نمودارها و جداول نمایش داده و امکان دسترسی به اطلاعات بسیار دقیق تر را به کاربران میدهد. این نوع از داشبوردها داینامیک و به روز بوده، در نتیجه انتخاب بهتری جهت تحلیل و پیش بینی می باشند.

داشبوردساز آنلاین قابلیت سفارشی سازی بر حسب کاربران و نیازهای آنان را دارد. سفارشی سازی داشبورد، امکان دسترسی به ارزشمندترین و کاربردی ترین اطلاعات را فراهم مینماید. با استفاده از نرم افزار گزارش ساز، هر فرد میتواند بر اساس نیاز و اهداف خود به سطوح متفاوتی از جزئیات دسترسی داشته باشد. 

در گذشته، کاربران زمان زیادی را جهت بررسی و تحلیل گزارشات مختلف جهت نتیجه گیری نهایی سپری می نمودند. ابزار داشبوردساز آنلاین، این امکان را مهیا میکند تا در یک نگاه، دید کامل و جامعی از اطلاعات موردنظر کسب نمایید.

نرم افزار داشبوردساز آنلاین به گونه ای طراحی و توسعه داده شده که با انواع گوشی ها سازگار است. این قابلیت موجب می شود تا کاربران مربوطه در هر مکانی به جدیدترین اطلاعات دسترسی داشته باشند.

جامع بودن به معنی نادیده گرفتن جزئیات نیست. هدف از توسعه داشبوردساز آنلاین، دسترسی کاربران به اطلاعات کامل و دقیق تنها با انتخاب متغیر موردنظر است.

نیازی به سپری نمودن آموزش های پیچیده و خسته کننده جهت استفاده از نرم افزار نیست. طراحی ساده و روان داشبوردساز آنلاین، این امکان را فراهم میکند که به راحتی در میان اطلاعات به جستجو پرداخته و به موارد مدنظر خود دسترسی داشته باشید.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار داشبوردساز آنلاین

انتقال داده های سفارشی از منابع مختلف

ایمپورت داده از منابع مختلف مانند گوگل شیت ها و توسعه عملکرد آن به واسطه ی API ها

طراحی گزارشات سفارشی

سفارشی سازی گزارشات بر اساس رنگ های برند مشتری، لوگو و دامنه های اختصاصی

کنترل کانال های متعدد به صورت همزمان

افزودن اطلاعات به گزارش از هر تعداد منبع جهت مقایسه عملکرد کانال ها و کمپین های مختلف

تعامل و مشارکت همکاران

اشتراک گذاری گزارشات با اعضای تیم و ویرایش همزمان به کمک همکاران

ساخت گزارشات در ۱۰ دقیقه یا کمتر

افزایش سرعت گزارش دهی با استفاده از تمپلیت های سفارشی و آماده و جلوگیری از خطاهای انسانی

گزارش دهی خودکار

ارسال خودکار گزارشات به مشتریان با امکان انتخاب بازه های زمانی تکرار ارسال

آخرین نوشته ها

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…
asset-tokenization
رویدادها

توکنیزاسیون، راهی به سوی تجارت جهانی

با توسعه رو به رشد تجارت برون مرزی، استفاده از ارزهای دیجیتال توجه افراد بسیاری…

گواهی نامه ها