نرم افزار مدیریت منابع انسانی

نرم افزار مدیریت پرسنل گیتا

HRM هوشمند و جامع برای مدیرت منابع انسانی در سازمان ها و ادارات

نرم افزار مدیریت منابع انسانی (HRM)، تمام اطلاعات بدست آمده از کارکنان را گردآوری و سازماندهی مینماید، سپس به شما کمک میکند از این اطلاعات برای دستیابی به نتایج مدنظر استفاده نمایید.

human-resources-management
برای پیشرفت پویا و پایا

نرم افزار مدیریت منابع انسانی چگونه به شما کمک می نماید؟

نرم افزار یکپارچه مدیریت نیروی انسانی گیتا، به طور قابل توجهی میزان استفاده از کاغذ را بویژه در فرآیند آنبوردینگ کاهش میدهد. مزایا، پاداش ها، ترفیع ها و شمار زیادی از اطلاعات مرتبط با کار را میتوان در این نرم افزار رصد نمود. از این جهت، گیتا یکی از جامع ترین و آسان ترین نرم افزارهای مدیریت کارکنان است که شرکت ها و سازمان های مختلف میتوانند استفاده نمایند.

گردآوری، ذخیره سازی و آنالیز اطلاعات افراد، بخش بزرگی از مدیریت منابع انسانی (HRM) میباشد. بسیاری از سازمان ها، از این نرم افزار به عنوان ابزاری برای مدیریت اطلاعات کارکنان با دقت و سرعت بالا استفاده میکنند. گردآوری، بررسی و گزارشدهی داده های مهم با استفاده از صفحات گسترده و اسناد کاغذی به زمان و انرژی فراوانی نیاز داشته و امنیت داده ها بسیار پایین است.

در حالیکه نرم افزار مدیریت منابع انسانی گیتا، اطلاعات تمام پرسنل را در یک دیتابیس امن و اختصاصی با امکانات گزارشدهی و ویرایش سریع قرار میدهد. در نتیجه، مدیریت اطلاعات پرسنل از هر زمان دیگری ساده تر، سریع تر و روان تر شده و مسیر مدیریت منابع انسانی نیز کاملا شفاف و مشخص است.

 • سوابق کارمندان
 • اپ اختصاصی
 • گردش کاری و تاییدیه ها
 • گزارشدهی و آنالیزها

پیدا کردن افراد مناسب جهت استخدام در سازمان کار آسانی نیست. در صورتی که فرآیند استخدام کند یا غیرمنسجم باشد، مطمئنا دسترسی به گزینه های عالی دشوارتر نیز میگردد. نرم افزار مدیریت منابع انسانی گیتا، با استفاده از ابزارهای مدیریت متقاضیان، یک رویکرد مدرن به کارگزینی داشته و تمام مراحل از ثبت درخواست تا ارسال نامه پیشنهاد کار را بهبود میبخشد. در نتیجه، ارتباطات بهبود می یابد، گلوگاه ها از بین میرود و افراد مناسب را میتوان سریع تر از هر زمان دیگری استخدام نمود.

 • اپ موبایل کارگزینی
 • سیستم مدیریت متقاضیان

فرآیند آنبوردینگ بعد از انجام مصاحبه، اولین تأثیر واقعی سازمان شما بر روی کارمندان جدید است. نرم افزار HRM گیتا ، فرآیند آنبوردینگ را به شدت ارتقا میدهد. به این ترتیب که نگرانی کمتر در مورد هماهنگی با استانداردها و چک لیست های آنبوردینگ، موجب میشود تا زمان کمتری را در پشت اسکرین سپری کرده و در مقابل، تجربیات شگفت انگیزی از نخستین روزهای کاری برای نیروی جدید و باهوش خود رقم بزنید.

 • آنبوردینگ
 • امضای الکترونیکی
 • آفبوردینگ

جمع آوری و کنترل داده های صورت پرداخت ها، نقش مهمی در پرداخت به موقع و دقیق حقوق پرسنل دارد. بسیاری از سازمان ها، همچنان از روش های غیرمعتبر برای ثبت شیفت های کاری و درخواست های مرخصی استفاده می نمایند. این روش ها بدلیل نداشتن امنیت لازم، هزینه های سنگین و جبران ناپذیری بر دوش مدیران و مسئولان تحمیل میکنند. چه به دنبال نظارت بر تایم های کاری، مزایا یا پرداخت ها باشید، این نرم افزار امور را تسهیل نموده و تجربه خوشایندی را برای کارکنان ایجاد مینماید.

 • کنترل زمان
 • مرخصی پرداخت شده
 • دستمزد پرداختی

ایجاد فرهنگ سازمانی که افراد احساس ارزشمندی و حمایت شدن نمایند، نیاز به شناخت عمیق افراد شاغل در آن محیط دارد، از احساسات آنها گرفته تا خواسته ها و مواردی که نیاز به کمک دارند. شما برای پیاده سازی یک برنامه اجرایی نیاز به ارزیابی عملکرد کارکنان، ارزیابی میزان رضایت آنها و کسب سایر اطلاعات لازم را دارید. نرم افزار جامع مدیریت پرسنل گیتا ، قابلیت اجرای تمامی موارد فوق را داشته و هر آنچه برای بهبود فرهنگ سازمانی و هدایت سازمان نیاز باشد را انجام میدهد.

 • رضایت کارکنان
 • مدیریت عملکرد

ماژول های نرم افزار مدیریت منابع انسانی

ماژول حضور و غیاب

مدیریت شیفت ، تردد و مرخصی کارکنان با قابلیت تعریف مقررات مختلف

سیستم پرسنلی

ثبت اطلاعات کارکنان در پایگاه داده مرکزی،و سازمان‌دهی، مدیریت، بازیابی داده ها و گزارش نویسی

جذب و استخدام

معرفی ردیف‌های شغلی مورد نیاز، تصمیم‌گیری‌های بر پایه چندین معیار به صورت همزمان و برنامه ریزی جلسات مصاحبه و تهیه گزارش خودکار

سیستم مهمانسرا

رزرو یا تخصیص اتاق های مهمانسرا به صورت خودکار مبتنی بر احکام ماموریت صادر شده

سیستم آموزش

بررسی گزارش های ثبت شده از نرم افزارهایی مانند ارزیابی عملکرد و ارزیابی ۳۶۰ درجه و برنامه ریزی دوره های آموزشی مناسب

سیستم حقوق و دستمزد

پردازش و تهیه احکام پرسنلی، حقوق و مزایای کارکنان بر اساس اطلاعات ثبت شده بر روی سیستم