چاپ در ارومیه

چاپ در ارومیه
چاپ در ارومیه

چاپ در ارومیه

در دنیای دیجیتالی و مدرن امروز ابزارهای تبلیغاتی نقش بسزایی در افزایش مشتری و فروش محصول دارند. از طریق همین ابزارها می توانید از رقبایتان پیشی بگیرید و در صنعت کسب و کار خود بدرخشید. چند نمونه از این ابزارها استفاده از بروشورها، کاتالوگ ها، ست اداری و کارت ویزیت، هدایای تبلیغاتی و حتی بسته بندی محصول شما می باشد.

ما تمامی خدمات چاپ در ارومیه را اعم از طراحی و چاپ بروشورها و کاتالوگ ها و … با بالاترین کیفیت و در حداقل زمان برای پیشرفت کسب و کارتان ارائه دهیم
سفارش چاپ در ارومیه

انواع خدمات چاپ در ارومیه

کاتالوگ
طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

  ابزارهای بازاریابی منحصر به فرد به شما کمک میکنند تا در محیط رقابتی کسب و کارها، متمایز از رقبای خود بوده و توجه مشتریان را به خود جلب نمایید.

کاتالوگ ها بخش مهمی از برنامه های بازاریابی شرکت ها و یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی جهت معرفی و عرضه خدمات و کالاها هستند که ارتباط مستقیمی با مخاطب برقرار میکنند.

هدف از طراحی کاتالوگ آگاهی مخاطب از کالاها یا خدمات ارائه شده توسط یک سازمان و همچنین ترغیب آنها به خرید است. بنابراین طراحی کاتالوگ بر اساس نکات و استانداردهای صحیح طراحی میتواند یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی باشد.

اطلاعات بیشتر

سررسید
طراحی سررسید و تقویم

طراحی سررسید و تقویم

سررسید یا سالنامه، دفترچه یادداشت روزانه ای است که هر صفحه از آن دارای تاریخ میباشد. تقویم نیز نوعی روزشمار است که روزها و ماه های یک سال همراه با وقایع خاص در آن ثبت شده است. معمولا تقویم در سه حالت اصلی رومیزی، دیواری و کتابی طراحی و چاپ میشود.

اطلاعات بیشتر

طراحی سررسید و تقویم
طراحی و چاپ بروشور

طراحی و چاپ بروشور

بروشورها راهنمای معرفی خصوصیات کالاها و خدمات و قابلیت های محصول است که از طرف شرکت تولیدکننده به مشتری هدف ارائه میگردد. هدف از بروشورها معرفی یک کمپانی، کالا یا خدمات است که یکی از ابزارهای مهم بازاریابی میباشد.

طراحی بروشور یک هنر است که مستلزم مهارت های طراحی گرافیکی، تکنیک های خاص و آشنایی کامل با تکنولوژی های چاپ و بازاریابی میباشد. طراحی بروشور نوعی فرایند بازاریابی حساس و مهم برای هرکسب و کاری است که انجام آن باید به طراحان حرفه ای در این زمینه سپرده شود.

اطلاعات بیشتر

طراحی و چاپ بروشور
طراحی کارت ویزیت و ست اداری

طراحی کارت ویزیت و ست اداری

ست اداری از اجزای اولیه و اصلی هر شرکت و سازمانی است که نشان دهنده هویت و اعتبار آن شرکت بوده و معمولا شامل کارت ویزیت، سربرگ، فاکتور، پاکت نامه و کاغذ یادداشت میباشد. طراحی خلاقانه، هماهنگ و یکپارچه در کل این مجموعه بیشترین تاثیر را در مخاطب داشته و درنتیجه تصویری جذاب و به یادماندنی از برندتان برجای میگذارد.

اطلاعات بیشتر

طراحی سررسید و تقویم
طراحی و چاپ ساک دستی

طراحی و چاپ ساک دستی

ساک دستی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی استفاده می شود که در تبلیغات برند شما و همچنین افزایش مخاطبان کسب و کارتان بسیار موثر می باشد. ساک دستی ها در انواع مختلف پارچه ای، کاغذی و نایلونی طراحی می شود که هر کدام از این موارد دارای تنوع بسیار می باشند.

اطلاعات بیشتر