Skip to main content

چاپ ساک دستی در ارومیه

 

چاپ ساک دستی 


هدایای تبلیغاتی یکی از عوامل مهم در جلب توجه مشتری و یکی از موثرترین روش هایی است که یک سازمان برای برقراری ارتباط با مخاطب هدف و به یاداوری و ماندگاری محصول در ذهن مشتری از آن استفاده میکند. هدایای تبلیغاتی باید به گونه ای انتخاب شوند که همیشه در معرض دید باشند و محل تبلیغ بر روی هدیه نیز باید در دید مناسب قرار گیرد. این هدایا شانس یشتری را برای ارتباط با مشتری و بازارهدف ایجاد میکند بنابراین بخشی از ابزار بازاریابی برای اکثر سازمان ها به حساب می آید. از ساک دستی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی استفاده می شود که امروزه کاربرد موثری در تبلیغات برند شما و همچنین افزایش مخاطبان شما در کسب و کارتان می باشد که در انواع مختلف پارچه ای و کاغذی و نایلونی طراحی می شود که هر کدام از این موارد دارای تنوع بسیار می باشند.

 

ساک دستی کاغذی


این نوع ساک دستی یکی از پر کاربردترین محصولات تبلیغاتی می باشد که حتی عنوان ساک دستی فانتزی را بخود اختصاص داده است. ساک دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه و یا کرافت ساخته می شود. البته برای نوع گلاسه به منظور استحکام بیشتر با سلفون پوشش داده می شوند که در دو نوع سلفون مات و براق است که نوع مات آن برای کارهای تیره و نوع براق آن برای کارهای روشن پیشنهاد می شود.

این محصول در گراماژ 150، 170 ، 200 ، 250 با قابلیت استفاده از چهار رنگ اصلی چاپ می باشد.

 

ساک دستی پارچه ای


ساک دستی پارچه ای جزو بادوام ترین ساک دستی های تبلیغاتی می باشند که در انواع پارچه های برزنتی و غیربافته ارائه می شود و دارای تنوع رنگ بالایی می باشند. ساک دستی های پارچه ای در گراماژ های 60 ، 90 تولید می شوند و دارای انواع مختلف دسته از جمله دسته رکابی یا زنبیلی و .. می باشند.