نرم افزار HSEEQ

نرم افزار مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست، انرژی و کیفیت

HSEEQ

نرم افزار HSEEQ، سامانه جامع کنترل کیفیت بر پایه استاندارد بهداشت، ایمنی، محیط زیست، انرژی و کیفیت است که مدیریت فرآیندهای تطبیق، خطر و کیفیت خود در یک پلتفرم مرکزی تجمیع میکند. این نرم فزار به مدیران کمک میکند اطمینان حاصل کنند که در مجموعه تولید و یا کاری آنها، تمامی الزامات لازم این استاندارد  رعایت شده است.

شرکت دانش بنیان گیتی افروز، توسعه دهنده نرم افزارهای پیاده سازی استاندارد های ایزو، پرمیت و HSE ، با ترکیب فن آوری های نوین در طراحی نرم افزار جامع استاندارد HSEEQ، نسل جدیدی از سامانه های استاندارد را در کشور عرضه کرده است.
HSEEQ
نرم افزار جامع HSEEQ

انعطاف و انطباق پذیری حداکثری

نرم افزار HSEEQ با ساختار ماژولار و انعطاف پذیر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان، ساماه ای متناسب با نیازهای شما میسازد. این سامانه، با بهینه سازی شرایط کاری، پیش بینی و جلوگیری از خطرات احتمالی و افزایش بهره وری و کیفیت خدمات، گامی نوین در راستای ارتقا عملکرد سازمان ها، کسب و کارها ر هر اندازه است.

  • بهبود عملکرد ایمنی
  • مدیریت موثر ریسک
  • ارتقا فرهنگ و تعامل سازمانی
  • پیروی و اجرای دقیق الزامات استاندارد
  • ارتقا عملکرد
  • اتوماسیون کاری

نرم افزار HSEEQ سامانه ای سریع، شفاف و امن است.نوع معماری آن و  ماژول هایی مانند مدیریت هویت و دسترسی و SSO گیتا، با رهگیری و مدیریت سطح دسترسی افراد به داده ها و رمزگذاری اطلاعات امکان هرگونه دستکاری غیر مجاز و یا سرقت اطلاعات و حملات سایبری را غیرممکن میسازد. 

نرم افزار HSEEQگیتا با بهره گیری از فنآوری هوش مصنوعی و ارتباط آن با سیستم ها و ماژول های مختلف مانند سیستم پشیبان تصمیم گیری فرآیندهای متنوعی را خودکار میسازد. این نرم افزار با دریافت اطلاعات از سنسورهای محیطی، دوربین های امنیتی و کاربران، و تجزیه و تحلیل آنها فرآیندهای مربوطه را شناسایی کرده و به صورت اتوماتیک به احرا میگذارد، و یا نتایج را در اخیتار سیستم های پشتیبان تصمیم گیری میگذارد. این ویژگی به کاهش چشمگیر خطرات و حوادث و تصمیم گیری بهتر و دقیق تر کاری می انجامد

متخصصات شرکت گیتی افروز با ترکیب نرم افزار بانک دانش متنی بر هوش مصنوعی و شبیه سازهای آموزشی واقعیت مجازی فضای تاملی و اینتراکتیو برای آموزش موثر کراکنان و تعامل آنهاا ایجاد کرده است. مدیریت آموزش هدفمند، درست و شفاف به نوبه خد به افزایش بهره وری سازمان و کاهش خطرات و حوادث می انجامد.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار HSEEQ

مدیریت خطرات و حوادث

مدیریت ریسک

مدیریت بهره وری

مدیریت ممیزی

مدیریت شکایات

مدیریت اسناد

مدیریت آموزش

سیستم پشتیبان تصمیم گیری

مدیریت فرایند

آخرین نوشته ها

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…
asset-tokenization
رویدادها

توکنیزاسیون، راهی به سوی تجارت جهانی

با توسعه رو به رشد تجارت برون مرزی، استفاده از ارزهای دیجیتال توجه افراد بسیاری…

گواهی نامه ها