نرم افزار HSEEQ

نرم افزار مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست، انرژی و کیفیت

HSEEQ

نرم افزار HSEEQ، سامانه جامع کنترل کیفیت بر پایه استاندارد بهداشت، ایمنی، محیط زیست، انرژی و کیفیت است که مدیریت فرآیندهای تطبیق، خطر و کیفیت خود در یک پلتفرم مرکزی تجمیع میکند. این نرم فزار به مدیران کمک میکند اطمینان حاصل کنند که در مجموعه تولید و یا کاری آنها، تمامی الزامات لازم این استاندارد  رعایت شده است.

شرکت دانش بنیان گیتی افروز، توسعه دهنده نرم افزارهای پیاده سازی استاندارد های ایزو، پرمیت و HSE ، با ترکیب فن آوری های نوین در طراحی نرم افزار جامع استاندارد HSEEQ، نسل جدیدی از سامانه های استاندارد را در کشور عرضه کرده است.
HSEEQ
نرم افزار جامع HSEEQ

انعطاف و انطباق پذیری حداکثری

نرم افزار HSEEQ با ساختار ماژولار و انعطاف پذیر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان، ساماه ای متناسب با نیازهای شما میسازد. این سامانه، با بهینه سازی شرایط کاری، پیش بینی و جلوگیری از خطرات احتمالی و افزایش بهره وری و کیفیت خدمات، گامی نوین در راستای ارتقا عملکرد سازمان ها، کسب و کارها ر هر اندازه است.

  • بهبود عملکرد ایمنی
  • مدیریت موثر ریسک
  • ارتقا فرهنگ و تعامل سازمانی
  • پیروی و اجرای دقیق الزامات استاندارد
  • ارتقا عملکرد
  • اتوماسیون کاری

نرم افزار HSEEQ سامانه ای سریع، شفاف و امن است.نوع معماری آن و  ماژول هایی مانند مدیریت هویت و دسترسی و SSO گیتا، با رهگیری و مدیریت سطح دسترسی افراد به داده ها و رمزگذاری اطلاعات امکان هرگونه دستکاری غیر مجاز و یا سرقت اطلاعات و حملات سایبری را غیرممکن میسازد. 

نرم افزار HSEEQگیتا با بهره گیری از فنآوری هوش مصنوعی و ارتباط آن با سیستم ها و ماژول های مختلف مانند سیستم پشیبان تصمیم گیری فرآیندهای متنوعی را خودکار میسازد. این نرم افزار با دریافت اطلاعات از سنسورهای محیطی، دوربین های امنیتی و کاربران، و تجزیه و تحلیل آنها فرآیندهای مربوطه را شناسایی کرده و به صورت اتوماتیک به احرا میگذارد، و یا نتایج را در اخیتار سیستم های پشتیبان تصمیم گیری میگذارد. این ویژگی به کاهش چشمگیر خطرات و حوادث و تصمیم گیری بهتر و دقیق تر کاری می انجامد

متخصصات شرکت گیتی افروز با ترکیب نرم افزار بانک دانش متنی بر هوش مصنوعی و شبیه سازهای آموزشی واقعیت مجازی فضای تاملی و اینتراکتیو برای آموزش موثر کراکنان و تعامل آنهاا ایجاد کرده است. مدیریت آموزش هدفمند، درست و شفاف به نوبه خد به افزایش بهره وری سازمان و کاهش خطرات و حوادث می انجامد.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار HSEEQ

مدیریت خطرات و حوادث

مدیریت ریسک

مدیریت بهره وری

مدیریت ممیزی

مدیریت شکایات

مدیریت اسناد

مدیریت آموزش

سیستم پشتیبان تصمیم گیری

مدیریت فرایند

آخرین نوشته ها

HSEEQ
وبلاگ

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…

گواهی نامه ها