نرم افزار CMMS

نرم فزار جامع و هوشمند برای اتوماسیون تعمیر و نگهداری

نرم افزار CMMS

نرم افزار هوشمند اتوماسیون تعمیر و نگهداری گیتا، پلتفرمی ابری و یکپارچه است که با بهره گیری از هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و فن آوری های روز برای آنالیز اطلاعات، که بکار گیری آن، به بهینه سازی عملکرد، افزایش طول عمر تجهیزات و کاهش قابل توجه زمان لازم برای تعمیر، و هزینه های جاری می انجامد.

شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز، با طراحی و ساخت نرم افزار های پیشرفته CMMS گیتا، نسل جدیدی نرم افزار های تامین و نگهداری را به بازار معرفی کرده است. این نرم افزار با بهره گیری از تکنولوژی های هوشمند میتواند تمامی فرآیند های تعمیر و ننگهداری وسازمان ها، شرکت ها و واحد های تولیدی را در هر اندازه پوشش دهد و نیازهای مختلف را برطرف سازد.
نرم افزار CMMS
نرم افزار CMMS

نرم افزار برتر کشور در نگهداری تجهیزات 

نرم افزار CMMS گیتا، با نظارت و مانتیورینگ هوشمند تجهیزات از وقوع خرابی های ناگهانی جلوگیری کرده و زمان خاموشی تجهیزات در دست تعمیر را به حداقل میرساند، در کنار این مهم، با ایجاد رسیدگی و سرویس های دوره ای، و تعریف روش های استفاده استاندارد از هر تجهیز، و رهگیری نوع استفاده از دستگاه طول عمر مفید تجهیزات را افزایش میدهد.
سامانه CMMS، امکان نظارت کامل بر جریان های کاری مرتبط را ممکن میسازد. نرم افزار هوشمند اتوماسیون تعمیر و نگهداری دستگاه گیتا، با برنامه ریزی کاربردی هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل رسانده و زمان لازم برای تعمیر و سرویس دستگاه ها و تجهیزات را کاهش دهد.

نرم فزار هوشمند اتوماسیون تعمیر و نگهداری گیتا، به یمن پیاده سازی در حالت ابری و یا بلاکچین ، به انتخاب کارفرما، قابلیت اجرا و پیاده سازی سریع را داشته و نیاز به تعمین زیرساخت جدید ندارد. استفاده از بلاکچین، به شفافیت حداکثری، و امنیت کامل اطلاعات منجر شده و امکان هک و یا حملات سایبری ار هز نوع آن را مرتفع می نماید. دسترسی کنترل شده، ممکن نبودن دستکاری اطلاعات، غیر ممکن بودن هک و حملات سایبری از جمله مزایایی است که استفاده از بلاکچین برای این نرم افزار کابردی فراهم می آورد.علاوه بر این، برای پیاده سازی و اجرای بلاکچین و یا نرم افزار بر روی آن نیاز به زمان زیادی نبوده و هیچ زیرساخت جانبی و جدید نیاز نیست. این نرم افزار یک پک مازول بندی کامل است که علاوه بر CMMS، امکان دسترسی کاربر به EAM و APM را فراهم می آورد.

از سایر ویژگی های نرم افزار CMMS استفاده از هوش مصنوعی در ساختار آن است. این نرم افزار با دریافت تمامی اطلاعات لازم از کاربر و یا سایر سنسور های اینترنت اشیا میتواند داده ها را جمع آوری کرده و به مقاسیه آن با فرآیند جاری تولید بهترین زمان برای خاموشی و نگهداری دستگاه را تخمین زند. این نرم افزار همچنین با کمک هوش مصنوعی و یادگیری ماشین زمان لازم برای تعمیر و نگهداری را حدس زده و با یکپارچه شذن با سایر نرم افزار های مرتبط بار کاری پرسنل را به گونه ای برنامه ریزی میکند که بار کار در زمان خاموشی دستگاه ثابت بماند.

استفاده از یادگیری ماشین از دیگر قسمت هایی است در نرم افزار مورد توجه قرار گرفته است. شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز، به منظور کاهش زمان لازم برای نگهداری و ارتقای نرم افزار، با بکار گیری یادگیری ماشین در طراحی سامانه، این نرم افزار را به گونه ای توسعه داده است که خود به تنهایی قادر به ارتقا و به روز رسانی بوده و در طی زمان، با استفاده مرتب از نرم افزار، این سامانه الگوهای لازم را کشف میکند و یاد مییرد.سپس، در صورت تایید کاربر تغییرات لازم را برای بهینه سازی فرایندها ، بدون نیاز به تیم فنی و یا قطع سرویس اعمال میکند. این اپدیت های به روز بوده تا حد زیادی از قطع سرویس جلوگیری میکند و زمان لازم برای اپدیت را به حداقل می رساند.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار CMMS

مدیریت دارایی

مدیریت منابع

مدیریت تجهیزات

گزارش گیری و آماردهی

آنالیز هوشمند

اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه

مدیریت جریان کار

مدیریت انبارداری

ساخت انواع KPI ها

مدیریت ممیزی

مدیریت تامین کنندگان

آلارم ها و اعلان ها

سامانه تشخیص خطا

نظارت بر چرخه عمر

مدیریت قراردادها

آخرین نوشته ها

HSEEQ
وبلاگ

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…

گواهی نامه ها