سامانه SSO

سرویس امن تایید هویت و یکپارچه سازی اطلاعات هویتی و اعتبارنامه های کاربران

SSO

سامانه SSO (سامانه احراز هویت یکپارچه) گیتا ، یک راه حل نرم افزاری است که به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از یک مجموعه واحد از اطلاعات ورود به سیستم، به چندین برنامه دسترسی پیدا کنند. سامانه SSOگیتا به مدیران کمک می کند تا با کاهش هزینه ها و زمان، بهبود امنیت و بهبود کارایی را در سازمان خود تجربه کنند.

سامانه SSO گیتا، با مقیاس پذیری بالا و امکان یکپاچگی صد در صدی و عدم نیاز به زیرساخت مجزا، یک راهکار کامل و پیشرفته برای مدیریت ورود به سیستم‌ها و نرم افزارها است. این نرم افزار مطابق با به روزترین استاندارد های امنیتی موجود در بازار جهانی طراحی و توسعه داده شده است و پاسخگوی نیاز امنیتی سازمان های مختلف است.
SSO
سامانه احراز هویت یکپارچه گیتا

بالاترین سطح امنیت، بهترین تجربه کاربری

سامانه SSO گیتا راه حلی جامع با تمام ویژگی هایی است که نرم افزارهای برتر بازار جهانی به کاربران خود ارائه میدهند. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که تجربه کاربری بهبود یافته و امنی را برای کاربران در چندین سامانه و نرم افزارهای مختلف را فراهم کند . این سامانه با قابلیت مقایس پذیری بالا، به راحتی با تمامی زیرساخت های IT یکپارچه شده و نیاز به زیر ساخت خاصی ندارد.

سامانه SSO گیتا يك راهکار جامع برای تمامی سازمان ها در هر اندازه و حوزه فعالیتی است. این سامانه دسترسي کاربران به چندين برنامه را فقط با يك كليك فراهم مي كند. نرم افزار هاحراز هویت یکپارچه گیتا، شامل تمامي ماژول ها و ويژگي هايی است که تمام سيستم های بنام و قوي SSO در بازار جهان دارند. : بهبود امنيت،افزایش بهره وری، سادگي در مديريت كاربر از مزایای این سامانه به حساب می آید.

احراز هویت یکپارچه امروزه به عنوان کارآمد ترین و ساده ترین روش برای مدیریت کاربران و رمزهای عبور در سازمان هاست. دلیل این ترجیح در درجه اول مربوط به ضریب امنیتی بالایی است که این روش برای سازمان ایجاد میکند. تجربه کاربر پسند از جمله سایر مزایایی است که SSO را به انتخابی ارزشمند برای یک سازمان تبدیل میکند.

  • رمزهای عبور قوی تر
  • عدم وجود خطای رمز عبور تکراری
  • بهترین اجرای سیاست رمز عبور
  • بازنشانی رمز عبور آسان تر
  • احراز هویت چند عاملی
  • مدیریت اعتبار داخلی به جای حافظه خارجی
  • بازیابی رمز عبور سریع تر
  • کاهش قابل توجه رمز های عبور سازمان

استفاده از بلاکچین برای احراز هویت و مدیریت کاربران از راهکارهای پیشنهادی مهم در این حوزه است. استفاده از ماژول حراز هویت غیرمتمرکز و رمزنگاری درون شبکه ای از جمله ویژگی هایی است که این راهکار را به پاسخی زیرکانه در برابر چالش های مطرح شده بدل کرده است.

جفت کلید های عمومی و اختصاصی تولید شده بر روی شبکه بلاکچین در هنگام ورود افراد به سامانه ها تامین کننده امنیت اطلاعات هویتی است. ممکن نبودن یافتن و رمزگشایی کرده هر دو کلید امکان دسترسی به هویت دیجیتالی سایر افراد را عملا ناممکن میسازد. غیر متمرکز بودن محل نگهداری اطلاعات هویتی، امکان هر گونه حملات سایبری را مرتفع میسازد و تاریخچه دسترسی کامل، مدیریت هویت و دسترسی را تسهیل می نماید.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های سامانه SSO گیتا

ابزار جستجوی اپلیکیشن های SSO

رهگیری رعایت قوانین استفاده

سامانه مدیریت هویت یکپارچه

مدیریت لایسنس SaaS

اکانت های ادمین امن ابری

پرتال SSO کنترل شده

همگام سازی تمامی گذرواژه ها و هویت یکپارچه

کنترل اپلیکیشن های ابری

سامانه هویتی با قابلیت شخصی سازی

ورود به تمامی سامانه ها تنها با یک کلیک

احراز هویت آنی و دسترسی تسهیل شده به اطلاعات هویتی

امکان نظارت و کنترل دسترسی ها و استفاده

آخرین نوشته ها

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…
asset-tokenization
رویدادها

توکنیزاسیون، راهی به سوی تجارت جهانی

با توسعه رو به رشد تجارت برون مرزی، استفاده از ارزهای دیجیتال توجه افراد بسیاری…

گواهی نامه ها