طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل

طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل
طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل

ارتباط با ما

امروزه با توجه به نقشی که تلفن های هوشمند در زندگی هرروزه ما ایفا میکنند، طراحی اپلیکیشن موبایل نیز جایگاهی منحصربه فرد را در کسب وکارها به خود اختصاص داده اند.

برخی مزایای طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل:

  • ارتباط مداوم با مشتریان
  • پیشی گرفتن از رقبا
  • کاهش هزینه های تبلیغاتی
  • افزایش فروش

اپلیکیشن های موبایل نه تنها برای تعامل بهتر و بیشتر با مشتری سودمند هستند بلکه برای ارائه خدمات و پشتیبانی از کاربران نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

دپارتمان طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل گیتی افروز راهکارهای خلاقانه ای برای کسب و کارهای مختلف همگام با تکنولوژی های برتر جهانی ارائه میدهد.

ما اپلیکیشنی را برای شما طراحی میکنیم که در برندسازی تجارت شما تاثیر بسزایی داشته، موجب گسترش کسب وکارتان شده و بدون محدودیت جغرافیایی دسترسی به کاربران نامحدود را برایتان مقدور میکند.

برای سفارش اپلیکیشن موبایل با ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی برای دستگاه های کوچکتر مستلزم این است که صفحه خروجی ویژگی های بیشتر و بزرگتری داشته باشد. دکمه های بزرگتر، متن و تصاویر با کیفیت موجب میگردد اپلیکیشن شما کاربری آسانتر و لذت بخش تر داشته باشد.

حصول اطمینان از یک تجربه مطلوب برای مخاطبین شما مستلزم این است که در هر مرحله از طراحی، نگرش کاربران را نیز در نظر بگیریم. اگر اندازه ها مناسب باشند دیگر لازم نیست که کاربر برای مشاهده مجبور به بزرگ نمایی گردد. تمام این مسائل موجب میگردد تا همیشه از رقبای خود یک گام جلوتر باشید. تیم ما تمام این امکانات را به بهترین نحو برای شما فراهم می کند.

عناصر مهم در طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شما

طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل

نام تجاری سازگار

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل شما باید انعکاس دهنده نام تجاری شما در تمام کانال های دیجیتالی باشد. فونت، رنگ و تصاویر مرتبط به اپلیکیشن شما باید در راستای معرفی و شناخته شدن در بازار و در تناسب با پلتفرم موبایل شما باشد. طراحان ما می توانند با نام تجاری موجود و یا با شروع تازه ای برای تجارتتان با شما کار کنند.

تیم ما با بهره گیری از برترین تکنولوژی ها، اپلیکیشنی منحصربه فرد از لحاظ طراحی و دیزاین فنی و درعین حال پرکاربرد برای برند شما خلق میکنند.

طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل

تعامل کاربر

بدون شک هدف از سفارش اپلیکیشن موبایل برای کسب وکار شما داشتن مکملی برای کانال های دیجیتالی دیگر است. ویژگی مسیریابی آسان، کاربر را به سمت مکان، تماس و رسانه های اجتماعی شما سوق داده و باعث می شود که سفارش اپلیکیشن شما در راستای کانال های دیجیتالی دیگر حرکت نماید. این فرصت موجب میگردد تا کاربران به راحتی با شما در ارتباط بوده، سوالات خود را بپرسند و یا با خدمات پشتیبانی مشتری تماس حاصل کرده و پیشنهادها و انتقادات خود را بیان کنند. این موضوع نیز به نوبه خود موجب پیشرفت مداوم کسب و کارتان خواهد شد.

طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل

مسیریابی بصری

اپلیکیشن های موبایل به جای استفاده از موس دسکتاپ برای لمس کردن صفحه، بهینه سازی شده اند. از این رو باید هنگامیکه کاربر کاری را انجام داده و یا بر روی چیزی کلیک میکند، زمان پاسخگویی کنترل گردد.

این ها ویژگی های بصری هستند که امکان دارد ظاهری خسته کننده داشته باشند ولی به مردم یاد می دهد که چگونه در یک اپلیکیشن مسیر خود را بیابند. عوض کردن رنگ دگمه ها و یا پر رنگ کردن نوشته ها، جزئیات کوچکی برای طراحی اپلیکیشن موبایل شما هستند که به همراه ویژگی های متعدد بسیار دیگر در سفارش اپلیکیشن موبایل، مدنظر قرار خواهند گرفت. ​