چاپ ساک دستی در ارومیه

چاپ ساک دستی در ارومیه
چاپ ساک دستی در ارومیه

ارتباط با ما

چاپ ساک دستی در ارومیه

هدایای تبلیغاتی یکی از عوامل مهم در جلب توجه مشتری و یکی از موثرترین روش هایی است که یک سازمان برای برقراری ارتباط با مخاطب هدف و ماندگاری محصول در ذهن مشتری از آن استفاده میکند.

هدایای تبلیغاتی باید به گونه ای انتخاب شوند که همیشه در معرض دید باشند و محل تبلیغ بر روی هدیه نیز باید در دید مناسب قرار گیرد. این هدایا شانس بیشتری برای ارتباط با مشتری و بازارهدف ایجاد میکند بنابراین بخشی از ابزار بازاریابی برای اکثر سازمان ها به حساب می آید.

چاپ ساک دستی نیز به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی امروزه کاربرد موثری در تبلیغات برند شما و همچنین افزایش مخاطبان شما در کسب و کارتان می باشد که در انواع مختلف پارچه ای و کاغذی و نایلونی طراحی می شود که هر کدام از این موارد دارای تنوع بسیار می باشند.

چاپ ساک دستی در انواع مختلف


ساک دستی کاغذی

این نوع ساک دستی یکی از پر کاربردترین محصولات تبلیغاتی می باشد که حتی عنوان ساک دستی فانتزی را به خود اختصاص داده است. ساک دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه و یا کرافت ساخته می شود. البته برای نوع گلاسه به منظور استحکام بیشتر با سلفون پوشش داده می شوند که در دو نوع سلفون مات و براق است که نوع مات آن برای کارهای تیره و نوع براق آن برای کارهای روشن پیشنهاد می شود.

این محصول در گراماژ 150، 170 ، 200 ، 250 با قابلیت استفاده از چهار رنگ اصلی چاپ می باشد.

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای جزو بادوام ترین ساک دستی های تبلیغاتی می باشند که در انواع پارچه های برزنتی و غیربافته ارائه می شود و دارای تنوع رنگ بالایی می باشند. ساک دستی های پارچه ای در گراماژ های 60 ، 90 تولید می شوند و دارای انواع مختلف دسته از جمله دسته رکابی یا زنبیلی و .. می باشند.