نرم افزار EHR

نرم افزار جامع پرونده الکترونیک سلامت بیمار

نرم افزار EHR

هسته اصلی تمامی نرم افزار مدیریبیمان و کلینیک های توان بخشی، نرم افزار EHR (پرونده الکترونیکی بیمار) است. این نرم افزار با ارائه اطلاعات کامل پزشکی، درمانی، ژنتیکی و تشخیصی در کنار نسخه های تجویز شده و برنامه های درمانی، همراه اصلی پزشک در تشخیص بیماری و درمان مناسب بوده و اثربخشی درمان را دوچندان می نماید.

سامانه های EHR توسعه داده شد در کشور، اولین و تنها سیستم EHR در ایران است که بر بستر بلاکچین توسعه داده شده است. شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز با بهره گیری از شبکه قدرتمند گیتاچین، شبکه بلاکچین هوشمند در ایران، این سامانه را به عنوان پاسخی کاربردی در برابر چالش های نظام سلامت برای تمامی مراکز درمانی و تحقیقاتی توسعه و اجرا میکند.

راهکار ها و مزایا

 • ریسک سنجی و کاهش اطلاعات پزشکی
 • امنیت اطلاعات و غیرممکن ساختن هرگونه دستکاری
 • بهبود فرآیند پرداخت بیمه ای
 • بهبود وضعیت شیفت پرسنل پزشکی 
 • بهبینه سازی و مدیریت فرآِندهای بستری در بیمارستان ها
 • حذف پرونده های پزشکی کاغذی
 • کاهش هزیه های ناشی از بایگانی
 • دسترسی سریع و بلادرنگ به اطاعات بیماران
 • امکان رصد بیمار و اطلاعات حیاتی به صورت آنی
 • افزایش کارآیی و کاهش زمان انتظار نوبت دهی
 • مستند سازی دقیق و کامل
نرم افزار EHR
نرم افزار جامع پرونده الکترونیک سلامت بیمار

نسل جدید نرم افزار های EHR

سامانه EHR گیتا توسط شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز طراحی و توسعه داده شده است. این سامانه در کنار طیف گسترده ای از ماژول های تخصصی به منظور ارائه گزارشات پزشکی، خدمات مراقبتی بیماران و دسترسی آنی به اطلاعات بیمار از طریق داشبورد برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی در این سامانه ، با طراحی بر بستر بلاکچین، امنیت اطلاعات بالا، شفافیت بهتر و سرعت و دقت حداکثری را برای صنعت بهداشت و درمان به ارمغان می آورد. دسترسی به کامل ترین پرونده پزشکی از بیمار، به صورت آنی و جلوگیری از هرگونه دستکاری در اطلاعات و غیرممکن سازی حملات سایبری و تسهیل پرداخت ها از مزایای اصلی این سامانه به شمار می رود.

پرونده الکترونیک سلامت (EHR) یا Electronic Health Record گیتا، یک نسخه دیجیتالی از پرونده کاغذی پزشکی بیمار است. از مزایای این سامانه میتوان به بروزرسانی بیدرنگ پرونده بیمار اشاره کرد. به این معنا که این پرونده ها در لحظه و متناسب با آخرین وضعیت بیمار تغییر می‌کنند. این سامانه بیمار محور بوده و اطلاعات را به صورت فوری و ایمن تنها در اختیار کاربران مجاز قرار می دهند. سامانه EHR گیتا دید وسیع‌تری نسبت به مراقبت از بیمار ارائه نموده و بخش مهمی از فناوری اطلاعات سلامت به شمار می آید.

نرم افزار EHR گیتا با بهره گیری از فن آوری بلاکچین در بستر خود، بالاترین میزان امنیت داده را فرآهم میآورد. فن آوری بلاکچین با غیرمتمرکز سازی ذخیره داده، هزینه های لازم برای ذخیره سازی و نگهداری از اسناد فیزیکی یا الکترونیکی به صورت صد در صدی کاهش میدهد. این کاهش با افزایش سرعت دسترسی همراه بوده و اطلاعات در کسری از ثانیه در دسترس کاربران قرار میگیرد.

علاوه بر این، با ارائه شناسنامه کاملی از اطلاعات، و ثبت تمامی تغییرات با جزئیات تمام، هر گونه دستکاری و یا تغییر اطلاعات به صورت غیر قانونی را غیرممکن میسازد. به دلیل ساختار غیرمتمرکز این فنآوری، حملات سایبری نیز غیرممکن شده و امنیت اطلاعات بیمار و حریم شخصی به طور کامل حفظ میگردد.

به منظور بهبود و تسریع فرایند تشخیص و درمان، یکی از راه حل های پیشنهادی استفاده از هوش مصنوعی در نرم افزار های بیمارستانی است. انرم افزار EHR  گیتا، با استفاده از هوش مصنوعی و آنالیز و بررسی اطلاعات موجود در پرونده الکترونیک سلامت (EHR) و سایر سیستم های انفورماتیک بیمارستان ها و مراکز پزشکی و تحقیقاتی، روند تشخیص و درمان را داده و خطاهای انسانی در فرآیندهای تشخیصی و درمانی را به حداقل می رساند.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار EHR

مدیریت اطلاعات

ارائه اطلاعات دقیق، به روز و کامل در مورد بیماران

رهگیری و دسترسی آنی

رهگیری تمامی تشخیص های پزشکی و آزمایش های تشخیصی

امنیت داده ها

اشتراک گذاری امن اطلاعات حفظ حریم شخصی بیماران

مدیریت فرآیند

کاهش فرآیندهای پیچیده کاغذی و تسهیل فرآیند درمانی

فرم ساز و گزارش ساز

امکان ایجاد فرم و گزارش گیری آنی

تله مدیسن

ممکن ساخت تشخیص و درمان از راه دور

سیستم پشتبان تصمیم گیری

کک به تشخیص درست و کاهش خطاهای انسانی

تعامل و گفتگو

ممکن ساختن ارتباط با بیماران به صورت زنده و پاسخگوی به موقع توسط انسان ویا چت بات

مدیریت بیمه درمانی

ارتقا فرآیندهای بیمه تامین درمان و پرداخت هزینه ها

گزارش ساز هوشمند

آنالیز اطلاعات و ایجاد گزارش های بصری و متنی

سامانه پشتبانی و شکایات

امکان ثبت میزان رضایت بیمار از درمان و پشتبانی

سامانه پیشگیری از خطا های دارویی

قابلیت بررسی نسخه و تطبیق آن با سابقه پزشکی و زنتیکی بیمار

آخرین نوشته ها

HSEEQ
وبلاگ

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…

گواهی نامه ها