نرم افزار BRMS

سامانه قواعد سازمانی جامع برای اتوماسیون کارآمد گردش کار 

نرم افزار BRMS

نرم افزار BRMS ( سامانه قواعد سازمانی)  نرم افزاری جامع برای اتوماسیون گردش کار در سازمان ها است. این نرم افزار با افزایش بهره وری و ارتقا کیفیت و سرعت خدمات و تصمیم گیری های فرآیندی و کاهش زمان لازم برای انجام فرآیند و هزینه های جاری، رشد و تعالی خدمات و در نهایت سازمان را تضمین میکند. 

سامانه قواعد سازمانی گیتا (نرم افزار BRMS)، طراحی شده توسط شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروزد، به منظور مدیریت، پیاده‌سازی و اجرای قوانین کسب و کار در سیستم‌های IT و افزایش بهره وری و ارتقا سازمانی، پلتفرمی منعطف و کارآمد برای مدیران ایجاد میکند.
  • نرم افزار BRMS گیتا، با هدف قرار دادن اصلی ترین چالش های سازمان ها در حوزه مدیریت و اجرای قوانین کسب و کار و قواعد سازمانی، بستری منعطف و توسعه پذیر، با قابلیت یکپارچه شدن د در صدی، پلتفرمی کارآمد و امن برای استفاده در طیف گسترده ای از صنایع را برای مدیران و دست اندرکاران ایجاد میکند. در این پلتفرم، به کمک فنآوری های به کار رفته در معماری این سامانه، قوانین کسب و کار بدون خطا، شفاف و پرسرعت اجرایی میشوند، که در نتیجه آن بهره وری و کیفیت خدمات افزایش یافته و با ارتقا رضایت مشتریان، ارتقا و تعالی سازمان تضمین میگردد.

رفع چالش ها با راهکارهای مدرن

نرم افزار BRMS
نرم افزار BRMS

کاهش هزینه و زمان، افزایش بهره وری

نرم افزار BRMS گیتا ابزاری مهم و راهکاری هومشندانه در اتوماسیون فرآیندهای کاری و مدیریت موثر گردشکار در سازمان ها است. به نام دیگر آن، سامانه قواعد سازمانی گیتا با بهره گیری از فنآوری های مدرن مانند بلاکچین، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، سازمان های را قادرمیسازد که در بستری امن، و پر سرعت، به صورت قوانین کسب و کار خود را به صورت هوشمند اجرایی کرده و عملیات متنوعی مانند اعتبار سنجی، تایید گردش کاری و الزامات تطبیقی را به صورت خودکار و بدون خطا اجرایی نمایند.

نرم افزار BRMS

بلاکچین در BRMS

یکی از قابلیت های منحصر به فرد سامانه قواعد سازمانی گیتا، امکان اجرا و پیاده سازی آن بر بستر بلاکیچن است. به نظور تسریع عملیات، ارتقا اشفافیت و دست یابی به امنیت حداکثری، سامانه BRMS گیتا را میتوان با فن آوری بلاکچین تلفیق نمود. با این کار، قوانین کسب و کار به صورت بلوک‌های زنجیره‌ای قابل بررسی شده که علاوه بر ارتقا سرعت نظارت و اجرا، امنیت و شفافیت سامانه را به حداکثر می رساند. علاوه بر این، بلاکچین به عنوان منبع داده های امن برای سامانه BRMS ، امنیت اطلاعات را حد نهایت خود رساند و سازمان ها اطمینان حاصل میکنند که داده ها غیر قابل تغییر و دستکاری بوده و امنیت اطلاعاتی سازمان با بهترین استانداردها تامین میگردد.
به طور خلاصه، میتوان گفت، استفاده از بلاکچین در BRMS، می‌تواند بهبودی در قابلیت اطمینان، افزایش امنیت داده‌ها، بهبود پایداری و انعطاف‌پذیری فرآیندهای کسب و کار و کاهش هزینه‌ها را به دنیال دارد.

هوش مصنوعی در BRMS

BRMS یک سامانه‌ی مدیریت قوانین کسب و کار است و از هوش مصنوعی به عنوان یکی از تکنولوژی‌های مورد استفاده در آن استفاده می‌شود. هوش مصنوعی به عنوان یک فناوری پیشرفته، ابزاری مهم در BRMS است که امکاناتی را فراهم کند که در نوع خود منحصر به فرد است.
سامانه BRMS با به کار گیری روش‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی الگوهایی که در داده‌های کسب و کار وجود دارند شناسایی شده و به‌کار گرفته می شوند. به عنوان مثال، در این نرم فزار، الگوریتم‌های یادگیری ماشین برای تشخیص الگوهای تغییراتی که در داده‌های ورودی برای BRMS رخ می‌دهد به کار رفته است. با استفاده از این امکانات، BRMS گیتا می‌تواند به صورت خودکار و هوشمندانه قوانین و شرایطی را که با توجه به تغییراتی که در داده‌های ورودی رخ می‌دهد، باید اعمال شود، شناسایی و اعمال کند.این ویژگی کارایی و کیفیت کارکرد سامانه گیتا عملکرد فرآیندهای کسب و کار را سازمان ها بهبود میبخشد.

نرم افزار BRMS
امکانات و قابلیت ها

ماژول های پلتفرم جامع برگزاری همایش

فرایند ساز انلاین

ایجاد و تصحیح فرآیند ها تیمی به صورت انلاین

شبیه ساز فرآیند

ازمایش و تست فرایند طراحی شده با داده های واقعی

موتور اجرای فرایند

اجرای انواع فرایندهای طراحی شده بدون نیاز به کد نویسی

موتور قوانین کسب و کار

ابزاری پیشتره برای تمامی افراد در هر سطح اطلاعات برای. اجرا و تغییر قوانین کسب و کار

آنالیزور فرایند

آنالیز و آزمایش فرایندهای طراحی شده به صورت قدم به قدم

زبان های مدل سازی

پشتیانی از زبان های مدل سازی متنوع مانند BPML, BPEL و BMMN

فرم ساز آنلاین

فرن ساز یکپارچه پیشرفته با قابلیت های متنوع

پشتبانی SOA

پشتبانی از سرویس هایی با قابلیت استفاده مجدد

آنالیز و گزارش گیری

انالیز های دوره ای و تقویمی و گزارش های استاندار و سفارشی

داشبورد تحلیلی

امکان ایحاد داشبورد های تحلیلی دلخواه

تعامل گروهی

ایجاد بستری مناسب برای تعامل میان افراد

مدیریت محتوا

ابزار مدیریت محتوای پیشرفته برای مدیریت اسناد و محتواهایی با فرمت های مختلف

آخرین نوشته ها

HSEEQ
وبلاگ

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…

گواهی نامه ها