Skip to main content

در حرکتی به ظاهر عجولانه ، سونی تصمیم گرفته است فروشگاه اینترنتی خود را در تاریخ ۶ شهریور ماه ببندد. بعد از ساعت ۸ شب در روز ۶ شهریور ، دیگر هیچ خریدی انجام نخواهد شد و مردم باید کالا های سونی خود را از جاهای دیگر بغیر از فروشگاه آنلاین سونی تهیه کنند.

علت گرفته شدن چنین تصمیمی همچنان به صورت یک راز مانده است. سونی تابحال سکوت خود را حفظ کرده است و توضیحی در این باره نداده است ولی اشاراتی بر این مبنا از خود بروز داده اند که در حا کار بر روی “افزایش کیفیت تجربه ی آنلاین” مشتریان بوده و “وبسایت فروشگاه آنلاین شگفت آوری در راه است که شامل خرده فروشان مجاز سونی نیز خواهد شد”.

در یک کلام: سونی دیگر قصد فروش مستقیم محصولات خود را به مشتریان ندارد و به جای آن تصمیم گرفته است که مشتریانش را به سمت فروشگاه های دیگری که محصولات سونی هم در آنها موجود است سوق دهد.

لذا اگر قصد خرید و یا گیفت کارتی از فروشگاه آنلاین سونی دارید ، در این مدت آن را استفاده کنید ، چرا که بعد از تاریخ مذکور آنها بی ارزش خواند شد. البته شما میتوانید سفارشات خود را در تاریخ بسته شدن ویا قبل از آن لغو کنید و برگشت دهید.

اخطار برای کاربران فروشگاه آنلاین سونی

آیا سونی به فروشگاه آنلاین خود نیاز دارد؟

البته خرید مستقیم از کارخانه سطوح معینی از راحتی و رضایت را برای مشتریان به ارمغان می آورد، چرا که آنها خیالشان راحت است که پای شخص سومی وسط نیست و مالک وبسایتی که از آن قصد خرید را دارند ، سازنده ی قانونی کالا میباشد. ما فقط از این مطمئن نیستیم که حس گرم و خوشایند برای باز نگه داشتن فروشگاه آنلاین سونی کافی خاهد بود یا نه؟ شاید بازی کردن نقش خرده فروش برای سونی ، از لحاظ مالی وجهه مناسبی ندارد و موجب عدم رشد آنها شده است.
به هر حال برای من به عنوان یک کاربر هیچ فرقی نمیکند که فروشگاه سونی بسته شود یا نه . من همیشه محصولات سونی را از فروشگاه های دیگر خریده ام ولی تنها چیزی که برایم جالب است فهمیدن اینستکه کدام حالت برای یک تولید کننده در حد سونی سودآور تر است. شما حستان درباره ی این حرکت چیست؟

منبع : AndroidAuthority و Sony

Leave a Reply