طراحی و دیزاین اپلیکیشن

طراحی و دیزاین اپلیکیشن

اپلیکیشن های موبایل ما چنان طراحی شده اند که بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب گذاشته و تجارت شما را برای تقاضا مخاطبان در را در اوج نگه می دارد.

عناصر بزرگ

عناصر بزرگ

طراحی برای دستگاهای کوچکتر نیازمند است که صفحه خروجی ویژگی های بیشتر و بزرگتری داشته باشد. دگمه های بزرگتر و متن و عکس باعث میشود که اپلیکیشن  را بسیار آسانتر و لذت بخش تر استفاده کنید. برای حصول اطمینان از یک تجربه مطلوب برای مخاطبین شما نیازمند انیم که در هر مرحله طراحی نگرش کاربران را نیز در نظر بگیریم. اگر اندازه ها مناسب باشند دیگر لازم نیست کاربر برای مشاهده مجبور به بزرگ نمایی شود و تمام این مسائل باعث می شود از رقبای خود قدمی جلوتر باشید. تیم ما این امکانات را برای شما فراهم می کند.

نام تجاری سازگار

طراحی و دیزاین اپلیکیشن موبایل شما باید نام تجاری شما را در تمام کانال های دیجیتالی منتشر کند. فونت و رنگ و عکس ها در ارتباط با اپلیکیشن شما باید در راستایی برای مطرح شدن در بازار و مناسب با پلت فرم موبایل شما باشد. طراحان ما می توانند با نام تجاری موجود و یا با شروع تازه ای برای تجارت شما با شما کار کنند. ما می توانیم اپلیکیشنی خیره کننده از لحاظ طراحی و دیزاین در عین حال پرکاربرد برای برند شما بیافرینیم.

نام تجاری سازگار

سرگرمی کاربر (User Engagement)

سرگرمی کاربر (User Engagement)

شما می خواهید که اپلیکیشن شما مکملی برای تجارت شما در کانال های دیجیتالی دیگر باشد. ویژگی مسیریابی که کاربر را به مکان و تماس و رسانه های اجتماعی شما سوق می دهد و باعث می شود که اپلیکیشن شما در راستا با کانال های دیجیتالی دیگر کار کند. این فرصت باعث می شود تا کاربران سوالات خود را بپرسند یا با خدمات پشتیبانی مشتری تماس حاصل کنند و یا پیشنهادها و انتقادات خود را بیان کنند.

مسیریابی بصری

اپلیکیشن های موبایل برای لمس کردن صفحه به جای استفاده از موس دسکتاپ بهینه سازی شده اند. باید زمان پاسخگویی برای زمانی که کاربر کاری انجام می دهد و یا بر روی چیزی کلیک میکند، کنترل شود. این ها ویژگش های بصری هستند که ممکن است به ظاهر خسته کننده بیایند ولی به مردم یاد می دهد که چگونه در یک اپلیکیشن مسیر خود را بیابند. عوض کردن رنگ دگمه ها و یا پر رنگ کردن نوشته ها جزئیات کوچکی برای اپلیکیشن موبایل شما هستند که برای شما و مشتریان شما انجام می شود.

مسیریابی بصری