بازاریابی اپلیکیشن موبایل

بازاریابی اپلیکیشن موبایل
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

ارتباط با ما

فروش و بازاریابی مبنای هر کسب و کاری است. امروزه با افزایش چشمگیر تلفن های هوشمند و استفاده روزافزون از این ابزارها در تمام زمینه های کسب وکار، شاهد ظهور شیوه ی جدید بازاریابی به عنوان بازاریابی اپلیکیشن موبایل هستیم که خود زیرمجموعه بازایابی دیجیتال است.

محتوای مناسب، شناخت مشتریان و آگاهی از اهداف اصلی کسب وکار مهمترین نکات در بازاریابی اپلیکیشن موبایل هستند.

دپارتمان بازاریابی اپلیکیشن موبایل گیتی افروز با به کارگیری برترین متدهای بازاریابی استراتژیک و با آگاهی از این موضوع که بازاریابی موبایلی کاملا متفاوت از بازاریابی وب سایت است، تمام نیازهای شما را در دسترسی به مخاطبان هدفتان برآورده نموده و موجب تمایز شما از رقبای صنعتتان میگردد.

استراتژی بازاریابی اپلیکیشن موبایل

بازاریابی اپلیکیشن موبایل
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

تاثیر SEO در بازاریابی اپلیکیشن موبایل

همانطور که وب سایت خود را در موتور جستجو بهینه سازی می کنید، برای اپلیکیشن موبایل خود نیز نیازمند بهینه سازی هستید تا مخاطبین شما آن را به آسانی در بین هزاران اپلیکیشن پیدا کنند. در بیشتر فروشگاه های اپلیکیشن، رتبه بندی بر اساس میزان دانلودهای روزانه، نظرات و درجه بندی کاربران انجام میگیرد.

گروه ما رقابت موجود در بازار کسب وکار شما را مورد بررسی قرار داده و با به کارگیری تکنیک های برتر بازاریابی دیجیتال موجب افزایش هرچه بیشتر مخاطبان شما و رشد آنلاین کسب وکارتان میگردد.

بازاریابی اپلیکیشن موبایل
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

تبلیغات دیجیتال در بازاریابی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل شما مدلی از تجارت شما است. بنابراین بازاریابی باید قبل از انتشار اپلیکیشن در بازار صورت گیرد. تیم تبلیغات دیجیتال ما مخاطبین رسانه های خاص را مورد هدف قرار داده و با آنها ارتباط برقرار میکنند. ما تمام اقدامات لازم جهت لینک دهی به اپلیکشن و درنتیجه افزایش ترافیک بازدید کننده های شما را انجام می دهیم تا رتبه شما بهتر شود.

تیم ما برنامه ریزی لازم جهت ارائه بهترین خدمات به محدوده جغرافی مورد هدف شما را ارائه می دهند. شناخت دقیق برند به اندازه کنترل ترافیک اپلیکیشن شما اهمیت دارد.

هدف تیم ما یافتن راهکاری جامع و کاربردی برای کسب و کار شما جهت ارتقای محصولاتتان و دسترسی آسان مخاطبانتان به این محصولات و همچنین رشد کسب و کار شما است.

بازاریابی اپلیکیشن موبایل
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

رسانه های اجتماعی در بازاریابی اپلیکیشن موبایل

بدون شک برای راه اندازی یک برنامه موبایل به حضور قدرتمند در رسانه های اجتماعی نیاز است. تیم ما با انتخاب کانال های رسانه های اجتماعی مناسب و بهینه سازی آنها با محتوای درست در جهتی که تاثیر آنلاین داشته باشند، به پیشرفت هرچه بیشتر کسب وکارتان کمک میکنند.

تیم بازاریابی رسانه های اجتماعی ما در راه اندازی و مدیریت کمپین در تمام پلتفرم های اجتماعی تجربه کافی دارند. بنابراین میتوانید اطمینان حاصل کنید که تجارت شما یک هویت آنلاین داشته و به همه اهداف خود خواهد رسید.

بازاریابی اپلیکیشن موبایل
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

تاثیر پرداختن به تبلیغات در بازاریابی اپلیکیشن موبایل

تبلیغات یک راه عالی جهت افزایش ترافیک هدفمند برای کسب و کار شما است. تیم ما بر اساس تحقیقات و استراتژی های خاص خود، کلمات کلیدی، منطقه جمعیتی مورد جستجو و در صورت نیاز کمپین های جمعیتی خاصی را زیر نظر گرفته و مورد بررسی قرار میدهد.

ما با توجه به خواسته شما مبنی بر دانلود اپلیکیشن توسط مشتریان و هدایت به سمت وب سایت و سایر صفحات رسانه های اجتماعی کسب و کارتان با شما همکاری میکنیم تا بهترین مسیر برای جذب مشتریان را داشته باشید. ​