هاست cpanel

هاست cpanel
هاست cpanel

کنترل پانل چیست؟


cPanel مورد اعتمادترین رابط کنترل پنل در صنعت میزبانی وب است. تمام ابزارها و ویژگی های مورد نیاز برای طرح میزبانی شما را در یک هاب مرکزی ترکیب می نماید. همه چیز برگرفته از ایجاد ایمیل آدرس تا راه اندازی یک وب سایت جدید را می توان با کنترل پنل مدیریت کرد. هم چنین این رابط حتی برای مبتدی ها نیز به راحتی قابل هدایت میباشد.

cPanel
هاست cpanel

صدها اپلیکیشن وب سایت به صورت رایگان قرار داده شده اند


Softaculous یک نصب کننده برنامه رایگان در حساب کاربری کنترل پنل است و نصب برخی از نرم افزارهای وب سایت مورد علاقه تان را مانند وردپرس، دروپال، مگنتو و … به طور خودکار انجام میدهد. با بیش از 310 دسته بندی برنامه های کاربردی مانند ابزارهای وبلاگ نویسی، سبدهای خرید و سیستم های مدیریت محتوا، کنترل پنل ما هرچیزی را که شما برای خلق و مدیریت سایت ایده التان نیاز دارید، دارا میباشد.

ایمیل نامحدود با POP ، IMAP ، SMTP


با میزبانی کنترل پانل میتوانید تمام حساب های کاربری ایمیلتان را از یک مکان مدیریت کنید. به راحتی ایمیل آدرس های جدید ایجاد کرده، ارسال ایمیل را تنظیم و فیلتر ارسال پیام بر روی اینترنت را سفارشی نمایید. میتوانید از POP، IMAP و یا SMIP استفاده کنید و همچنین با استفاده از کلاینت های وب میل کنترل پانل مانند Horde ، Roundcube ویا Squirrel Mail ایمیلتان را چک نمایید. از آنجاییکه ما ایمیل نامحدود بر روی تمام برنامه های میزبان ارائه میدهیم، میزبانی وب بهترین مکان برای مدیریت ایمیلتان با میزبانی کنترل پانل است.

داده ها و تجزیه تحلیل ترافیک جهت برترسازی سایتتان


کنترل پانل شامل ابزارهای متعددی برای ردیابی و نظارت عملکرد و فعالیت وب سایت دارد. کنترل پانل مخاطب شما را شناخته و با استفاده از AWstats و Webalizer اثربخشی وب سایت های شما را به حداکثر میرساند. میتوانید همه چیز را از قبیل تاریخچه بازدید یا لغات جستجویی را که بازدیدکنندگان برای یافتن وب سایت شما استفاده کرده اند، بررسی کنید.

همیشه با راه حل های ساده پشتیبانی همراه است


کنترل پانل در ساده کردن فرایند ایجاد حساب کاربری و پشتیبانی های داده و همچنین انتقال میان میزبان های کنترل پنل کمک میکند. پشتیبان گیری کامل کنترل پنل شامل تمام داده های حساب کاربری شما میشود از قبیل: فایل های سایت، پایگاه های داده، تنظیمات ایمیل و … .  همچنین میتوانید این پشتیبانی را در هر زمان و به راحتی با چند کلیک انجام دهید. انعطاف پذیری FTP و مدیریت فایل آسان سیستم مدیریت فایل کنترل پنل، ابزارهای ضروری لازم را برای کنترل و مدیریت کامل وب سایتتان دارد. این مدیریت فایل امکان آپلود و مدیریت مستقیم صفحات وب را برایتان فراهم میکند. همچنین کنترل پنل امکان خلق حساب های کاربری، FTP و تنظیم سطوح ویژه دستیابی را بر اساس هر کاربر مقدور می نماید. 

دامنه های متعدد را با ویرایشگر پیشرفته DNS مدیریت کنید


میزبانی وب این امکان را برایتان فراهم میکند تا دامنه ها و زیردامنه های متعددی را بر روی حساب میزبانی خود داشته باشید. کنترل پانل این کار را از طریق ساده سازی مدیریت دامنه سهولت میبخشد. به راحتی میتوانید زیردامنه ها، دامنه های افزونه و تغییر مسیرها را ایجاد کرده و تنظیم نمایید. هم چنین کنترل پانل دارای ویرایشگر ساده و پیشرفته DNS جهت هدایت بازدیدکنندگان در مسیر صحیح میباشد.