توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید
توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

ارتباط با ما

با توجه به رشد روزافزون استفاده از تلفن های همراه، توسعه اپلیکیشن موبایل به بستری مناسب برای ارتباط و جذب مشتری تبدیل شده است. در این میان سیستم عامل اندروید به عنوان یکی از قوی ترین سیستم عامل ها بوده که بیشترین کاربر را به خود اختصاص داده است. داشتن اپلیکیشن اندروید برای تمام کسب و کارها در به روز بودن و گسترش کسب و کار میتواند کمک چشمگیری نماید.

دپارتمان توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید گیتی افروز یکی از تخصصی ترین گروه ها در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن های اندروید میباشد. برنامه های موبایل اندروید سازگاری بی همتایی دارند و ما پلتفرم هایی را می سازیم که با انواع مختلف سخت افزارها و دستگاه های اندروید کار می کنند.

این سیستم عامل ها، کاربران شما را با تجربه جذابی روبرو ساخته و بستری بی نظیر برای گسترش تجارت دیجیتالی فراهم می سازد. همچنین با وجود گزینه های سفارشی سازی در اپلیکیشن های موبایل اندروید، نوآوری های سازگار با کسب وکارتان و بازار در حال رشد در اختیار خواهید داشت.

مزایای توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

مخاطبان جهانی اپلیکیشن موبایل اندروید

ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل اندروید یک راه عالی برای دستیابی به مخاطبان جهانی است. اکثریت بازار هدف از دستگاه هایی استفاده می کنند که قابلیت پشتیبانی از اندروید را دارند و توسعه اپلیکیشن شما بر اساس این پلتفرم تجارتتان را با دسترسی به جمعیتی گسترده تر تضمین خواهد کرد.

این تاثیر گسترده به شما اجازه می دهد مخاطبین خاص خود را بدون در نظر گرفتن محدودیت جغرافیایی بدست آورید. صرف نظر از صنعت و یا مخاطبینی که قصد ارائه خدمات به آنها را دارید، رسیدن به تمام این ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل اندروید آسان خواهد بود.

توسعه دهندگان ما با همکاری شما پلتفرمی را جهت معرفی کسب و کار شما به بازار جهانی با توجه به اهداف تجاری و برند شما خواهند ساخت.

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

دسترسی گسترده به اپلیکیشن های موبایل اندروید

دستگاه های موبایل و یا تبلت های بسیار زیادی از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند. همچنین فروشگاه های آنلاین متعددی برای خرید اپلیکیشن موبایل اندروید وجود دارند. از گوگل گرفته تا فروشگاه اپلیکیشن آمازون و بازار، مخاطبان شما گزینه های بسیاری برای دسترسی به اپلیکیشن اندروید در اختیار دارند. در نتیجه دسترسی کاربران به برنامه شما افزایش پیدا میکند.

این دستگاه ها سایز و صفحه نمایش و نرم افزارهای متفاوتی دارند. تیم ما با تجربه کافی در تخصص های مورد نیاز اپلیکیشن موبایلی را می سازد که با تمام حالت های اندروید سازگار بوده و تمام نسخه های جهانی آن را پشتیبانی می کند.

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

تضمین کیفیت اپلیکیشن موبایل اندروید

داشتن یک اپلیکیشن سازگار با تمامی دستگاه ها مستلزم پشتیبانی و ارزیابی مداوم برای اطمینان از کیفیت آن است. با توجه به وجود تعداد انبوه کاربران اندروید، کیفیت بالایی از اپلیکیشن انتظار می رود. بدون شک انتظار شما نیز کارکرد صحیح اپلیکیشن و برطرف سازی مشکلات ایجاد شده با سرعت و دقت کامل است.

تیم ما با همکاری شما بهترین تجربه را برای کاربرانتان ایجاد کرده و با حفظ آن اپلیکیشن موبایل شما آپدیت می شود. با اطمینان از عملکرد و کارایی اپلیکیشن خود قادر خواهید بود تا در اوج بازار و روند تجاری خود قرار گیرید.

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

مارکتینگ

اگر اپلیکیشن موبایل شما هنوز در مراحل اولیه طراحی است، امکان دارد آماده سازی هر گونه استراتژی مارکتینگ یک هدف دور از دسترس به نظر آید. با این حال برنامه ریزی برای نحوه معرفی اپلیکیشن به بازار و رسانه ها قبل از راه اندازی آن امری ضروری است.

استراتژی تیم مارکتینگ ما رقابت موجود در بازار را مورد بررسی قرار داده و رسانه های مربوط موجود را هدف قرار میدهد تا کاربران برای شناخت و تعامل با برند شما مشتاق گردند. ​