هاست وردپرس

هاست وردپرس 
هاست وردپرس

وردپرس ازپیش نصب شده

میزبانی وب یک وردپرس ازپیش نصب شده را ارائه میدهد که اطمینان از نصب و راه اندازی را پس از دریافت یک حساب میزبانی جدید ایجاد میکند.

افزودن محتوای خود

محتوایتان را با پردازشگر کلمه موردعلاقه تان مانند MS Word یا OpenOffice Writer خلق نموده و سپس به راحتی آن را در ویراشگر محتوا در وردپرس تایپ یا کپی کنید.


انتشار آسان

با یک کلیک اطلاعات و مطالبتان را در سایت یا وبلاگتان بیافزایید، و یا مطالب موجود را به روزرسانی کنید. به راحتی مطالب شما بر روی وب انتشار خواهد یافت.

هاست وردپرس 
هاست وردپرس

تم های متعدد وردپرس برای انتخاب


شما میتوانید به راحتی با انتخاب از میان هزاران تمی که مختص وردپرس است، وبلاگتان را شخصی نمایید. تغییر تم ها نیز آسان میاشد. میتوانید تم ها را جستجو کرده و موردی را که میخواهید مستقیما از رابط ادمین نصب نمایید. چراکه جامعه توسعه دهندگان فعال ما این اطمینان را میدهد که صدها تم رایگان برای انتخاب دارید.

پلاگین ها برای وردپرس


پلاگین ها برنامه های کوچکی هستند که یک ویژگی خاص می افزایند  ویا عملکرد وردپرس را گسترش میدهند. برخی از مثال ها عبارت اند از: قراردادن ویدیوهای یوتیوب در پست وردپرس خودتان، یکپارچه سازی توییتر با وبلاگتان، بهینه سازی وبلاگتان برای موتورهای جستجو و …

ویجت ها برای وردپرس


ویجت ها مشابه پلاگین ها هستند ولی یک روش ساده را برای افزودن یا مرتب کردن عملکرد محتوا بدون نیاز به هیچگونه دانش برنامه ریزی فراهم میکنند. مثال هایی از ویجت ها عبارت اند از: افزودن تقویم یا ساعت، فهرست بندی پست های اخیرتان و یا افزودن ریزعکسها یا لینک به گالری فلیکر خود و …

سرور برای وردپرس


سرورهای میزبانی وب ما برای اجرای وردپرس به صورت بهینه پیکربندی شده اند. سرورهای ما suPHP را اجرا میکنند که ایمنی بسیار بیشتری را ممکن میسازد. همچنین سرورهای ما آخرین نسخه های PHP 5 و MySQL را اجرا میکنند. ما سرورهایمان را برای استفاده از ذخیره سازی PHP پیکربندی کرده ایم و RAM سرور موجود را به حداکثر رسانده ایم که کاهش درخواست های I/O را به هارد دیسک سرور کاهش میدهد که در نتیجه سایت وردپرس شما سریع تر بارگیری میگردد.