هاست دروپال

هاست دروپال
هاست دروپال

دورپال چیست؟


دروپال یک سیستم مدیریت محتوا منبع باز است که ساخت وب سایت ها واپلیکیشن های انلاین قدرتمند را برایتان ممکن میسازد.


چه کسی میتواند از دروپال استفاده کند؟


میزبانی وب نصب و راه اندازی دروپال را با یک کلیک فراهم میکند که اطمینان از نصب و راه اندازی آسانی را در چند دقیقه ایجاد مینماید. دروپال یک چارچوب مبنی بر ماژول انعطاف پذیر است که امکان ساخت آسان سایت ها را به توسعه دهندگان و طراحان وب برای مشتریان میدهد.


چه چیزی را با دروپال میتوان ساخت؟


تقریبا هرچیزی که بخواهید با دروپال قابل انجام است. دروپال مستلزم اندکی یادگیری اولیه میباشد. ولی مزیتش این است که برای ساختن هر نوع برنامه کاربردی یا وب سایت به اندازه کافی منعطف است.

هاست دروپال
هاست drupal

تم های متعدد دروپال برای انتخاب


توزیع دروپال شامل هسته دروپال و نرم افزارهای دیگر مانند تم ها، ماژول ها، کتابخانه ها و پروفایل های نصب میباشد. با یک توزیع جامع دروپال به راحتی میتوانید وب سایت های سفارشی را برای سایت های تجارت الکترونیک ، جوامع آنلاین، سایت های علمی و … راه اندازی کنید. تمام آنچه که باید انجام دهید انتخاب توزیع، نصب بر روی سرور وب و پیکربندی آن است. جامعه توسعه دهندگان فعال دروپال این اطمینان را میدهد که صدها تم رایگان برای انتخاب دارید.

ماژول های دروپال


ماژول ها برنامه های کوچکی هستند که یک ویژگی خاص می افزایند ویا عملکرد دروپال را گسترش میدهند. برخی از مثال ها عبارت اند از: قراردادن ویدیوهای یوتیوب در پست وردپرس خودتان، یکپارچه سازی توییتر با وبلاگتان، بهینه سازی وبلاگتان برای موتورهای جستجو و …

تم های دروپال


تم ها قالب هستند و به سایت دروپال شما ظاهر خاصی را بر اساس رنگ و طرح میدهند. جدیدترین تم ها شامل جدیدترین استادارد هایی است که باعث بارگذاری سریع و ظاهر خوب سایت شما بر روی هر دستگاهی میشود.