هاست جوملا

هاست جوملا
هاست جوملا

هاست سازگار با جوملا 


جوملا چیست؟

هاست جوملا
هاست جوملا

جوملا یک CMS با یک سیستم مدیریت محتوا است که ساخت وب سایت ها و اپلیکیشن های آنلاین قدرتمند را برایتان ممکن میسازد. هم چنین منبع باز است بنابراین به صورت رایگان در دسترس میباشد.


چه کسی میتواند از جوملا استفاده کند؟


میزبانی وب با یک کلیک نصب جوملا را ممکن میکند که اطمینان از نصب و راه اندازی آسانی را در چند دقیقه به همراه دارد. توسعه دهندگان و طراحان وب میتوانند به راحتی برای مشتریانشان سایت ساخته و حتی برای اموزش به کاربران جدید جهت مدیریت سایتشان آسان است.


چه چیزی را با جوملا میتوان ساخت؟


جوملا قابل استفاده برای ساخت هر نوع وب سایت با هر اندازه ای و برای هر صنعتی است. کسب و کارهای کوچک، وب سایت های شخصی، وب سایت های تجارت الکترونیک ومجلات آنلاین مثال هایی از این دست میباشند.

تم های متعدد جوملا برای انتخاب


شما میتوانید به راحتی با انتخاب از میان هزاران تمی که مختص جوملا است، وبلاگتان را شخصی نمایید. تغییر تم ها نیز آسان میاشد. میتوانید تم ها را جستجو کرده و موردی را که میخواهید مستقیما از رابط ادمین نصب نمایید. چراکه جامعه توسعه دهندگان فعال ما این اطمینان را میدهد که صدها تم رایگان برای انتخاب دارید.

ضمیمه ها برای جوملا


ضمیمه ها برنامه های کوچکی هستند که یک ویژگی خاص می افزایند  ویا عملکرد جوملا را گسترش میدهند. برخی از مثال ها عبارت اند از: قراردادن ویدیوهای یوتیوب در پست جوملای خودتان، یکپارچه سازی توییتر با وبلاگتان، بهینه سازی وبلاگتان برای موتورهای جستجو و …

منابع جوملا


جوملا به تمام کاربران خود یک دایرکتوری گسترده از منابع میدهد تا در ساخت و توسعه نصب جوملای خودتان کمک کند که میتواند شامل موسسات یا توسعه دهندگان فردی باشد تا ایده شما را در استفاده از جوملا به کار گرفته و آنرا منحصرا برای استفاده سفارشی شما توسعه دهند