نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین

سامانه نمایشگاه دائمی بین المللی مجازی

نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین

نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین بستری جهت معرفی توانمندی های تولیدی و صادراتی فعالان اقتصادی آنلاین و آفلاین کشور می باشد. امکان ارتباط زنده با واحدهای صنعتی در این سامانه، دسترسی به اطلاعات و محصولات را ساده تر و سریع تر نموده و از طرفی، هزینه های نمایشگاهی را به طرز چشمگیری کاهش میدهد.

نرم افزار مدیریت نمایشگاه توسط شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز به صورت تحت وب با امکان ارائه گزارشات تحلیلی طراحی و توسعه داده شده است.
نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین
معرفی و رونمایی از محصولات

برقراری ارتباط زنده با مخاطبان

نرم افزار برگزاری مدیریت نمایشگاه، امکان مشخص نمودن زمان های از پیش تعیین شده جهت ارتباط زنده و تصویری را فراهم مینماید.

غرفه دار قادر خواهد بود در زمان های مشخص شده به صورت لایو استریم از محل کارخانه، شوروم یا محل کسب و کار، محصولات و خدمات خود را فارغ از موقعیت جغرافیایی پیش‌روی جامعه بزرگتری از مخاطبان قرار دهد. همچنین، میتوان در پخش زنده از محصولات رونمایی کرد.

با این قابلیت، بازدید کننده خود را در یک فضای کاملاً واقعی احساس نموده و امکان بزرگنمایی تصویر، چرخش در فضا و رفتن به سایر فضاهای نمایشگاهی را دارد.

در صورت تمایل به داشتن طراحی اختصاصی برای غرفه خود، امکان درخواست طراحی غرفه اختصاصی وجود خواهد داشت. همچنین، سفارشی سازی و افزودن قابلیت های بیشتر به نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین جهت سازگاری با نیازهای شما امکان پذیر است. 

دیدن تصاویر ۳ بعدی و واقعیت افزوده محصولات شما، امکان انتخاب ساده و دقیق‌تری را در اختیار مخاطبین‌تان قرار می‌دهد و تجربه‌ای به یاد ماندنی برای مخاطبان شما خلق میکند.

پلتفرم‌های ارتباطی تعبیه شده در نمایشگاه مجازی (از طریق پیامک/تماس صوتی/تصویری) فرصت تعامل دائمی میان بازدیدکنندگان و غرفه داران را فراهم می‌آورد. وجود تقویم در غرفه‌ها، تعیین زمان ملاقات در صورت در دسترس نبودن غرفه‌دار را میسر می‌سازد.

سامانه نمایشگاه مجازی تحت وب و بدون نیاز به نصب می باشد. در نتیجه قابلیت اجرا و سازگاری در تمامی دستگاه ها اعم از تبلت، گوشی یا کامپیوتر با هر سیستم عاملی را دارد. شما میتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی در تلفن همراه خود از غرفه‌ها بازدید کرده و از رویدادهای نمایشگاه مطلع شوید.

نمایشگاه مجازی در بخش‌های دانش بنیان، ناشران و رسانه‌های دیجیتال، تولیدکنندگان محتوا، سامانه‌ها و سکوهای ارائه دهنده خدمات و استارتاپ‌ها، تجارت و بازرگانی، صنعت، معدن، کشاورزی و صنایع غذایی، صنایع پلاستیک، فرهنگ و هنر و خدمات برگزار می‌شود. براین اساس، صاحبان کسب و کار در زمینه‌های مختلف می‌توانند محصولات و خدمات‌ خود را در این نمایشگاه مجازی به نمایش بگذارند.

نمایشگاه مجازی چند زبانه در افزایش مخاطبان شما بسیار موثر خواهد بود. با ارائه چندین زبان، شما قادر خواهید بود مخاطبانی را از کشورهای دیگر نیز جذب کنید.

نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین توسط واحد فناوری اطلاعات شرکت دانش بنیان گیتی افروز به صورت اختصاصی و مبتنی بر به روزترین استانداردهای امنیتی وب توسعه داده شده است.

امکانات و قابلیت ها

ماژول های نرم افزار برگزاری نمایشگاه آنلاین

غرفه ها

مشاهده لیست تمامی غرفه ها به همراه اطلاعات کامل آنها با امکان تعلیق غرفه و مدیریت نمایش محتواهای هر غرفه توسط مدیر نمایشگاه مجازی

سالن ها

مشاهده لیست تمام سالن های نمایشگاه و تعریف سالن های جدید با درج مشخصات کامل شامل تاریخ دایر بودن، توضیحات و غیره.

داشبورد مدیریتی

دسترسی سریع به نمای کلی از وضعیت نمایشگاه و گزارشات مربوطه شامل آمار بازدیدهای روزانه غرفه

مدیریت محصولات

مشاهده لیست کامل تمام محصولات با جزئیاتی همچون شهر، استان و غرفه مربوطه و تصمیم گیری در مورد انتشار یا عدم انتشار محصولات

محصولات حمایتی

قابلیت تعیین محصولات حمایتی برای غرفه های مختلف با تعریف سقف حمایت در راستای تسهیل مسیر توسعه استارتاپ ها

اخبار و رویدادها

امکان تعریف اخبار و رویدادهای جدید توسط مدیر جهت اطلاع رسانی گردهمایی ها و موارد ضروری به کاربران

گزارشات تحلیلی

نمایش سطح عملکرد غرفه ها و سالن های نمایشگاه به همراه میزان بازدید روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه در قالب انواع نمودارها به مدیر کل نمایشگاه

گزارش رویداد

دسترسی به فهرستی از تمام رویدادهای انجام شده توسط هر کاربر در سامانه با زمان و تاریخ دقیق برای مدیر

مدیریت نظرات

امکان تایید یا حذف نظرات کاربران در مورد عملکرد غرفه ها توسط مدیر یا پاسخگویی جهت رسیدگی به درخواست ها، انتقادات و پیشنهادها

مدیریت آلارم ها

انتخاب یکی از حالت های پاپ آپ بالا و پایین جهت انجام اطلاع رسانی های لازم برای کاربران و غرفه داران با امکان تعیین بازه زمانی نمایش پاپ آپ ها

مدیریت تبلیغات

یکی از دیگر از امکانات کاربردی سامانه نمایشگاه مجازی، ماژول تبلیغات است که شانس دیده شدن محصولات و خدمات را بیشتر میکند.

کاربران

امکانات کامل جهت مدیریت پیشرفته سطح دسترسی توسط مدیر و تعیین بخش های قابل دسترس نرم افزار مدیریت نمایشگاه برای هر کاربر

پنل اختصاصی برای کاربران عادی

پنل کاربری اختصاصی برای بازدیدکنندگان غرفه ها جهت مشاهده اطلاعات سفارشات، رزروها، پیام ها و اعمال موارد لازم همچون بیان نظرات، شرکت در همایش ها و تعیین زمان جهت ارتباط با غرفه داران

پشتیبان گیری

امنیت اطلاعات با توجه به امکان بک آپ گیری خودکار و دستی

کاربران VIP

قابلیت تعریف کاربران وی آی پی و دسته بندی کاربران، جهت مشاهده وضعیت آنلاین بودن و رهگیری دقیق اقدامات و موارد مرتبط با آن ها

پشتیبانی آنلاین

ارتباط غرفه داران و بازدیدکنندگان و پاسخگویی از طریق تبادل پیام

سفارشات

مشاهده و مدیریت تمام سفارشات غرفه ها به صورت یکجا با امکان جستجوی پیشرفته در میان غرفه ها و محصولات مشخص

زمانبندی جلسات

مشاهده تمام جلسات زنده برنامه ریزی شده هر ماه در تقویم و تنظیم جلسات جدید جهت معرفی ویدیویی زنده از خدمات و محصولات، با امکان تعیین بازه زمانی جلسات، روز و تاریخ آنها

آخرین نوشته ها

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…
asset-tokenization
رویدادها

توکنیزاسیون، راهی به سوی تجارت جهانی

با توسعه رو به رشد تجارت برون مرزی، استفاده از ارزهای دیجیتال توجه افراد بسیاری…

گواهی نامه ها