نرم افزار ارزیابی ۳۶۰ درجه

بهبود اثربخشي سازمان با ارزیابی کارکنان و مدیران

نرم افزار ارزیابی ۳۶۰ درجه، نرم افزاری است که عملکرد اعضای مختلف یک مجموعه یا سازمان را از منظرهای متفاوت مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهد؛ و از این طریق نقاط قوت و ضعف مجموعه مشخص شده و بر اساس نتایج حاصله، مدیران میتوانند تصمیمات درستی جهت ارتقا و توسعه اتخاذ نمایند.

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، برای تضمین توسعه مجموعه های اداری و تجاری، پلتفرم ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه گیتا را طراحی و توسعه داده اند.
360 evaluation software
راهکاری هوشمندانه برای

توسعه پایدار بر پایه نیازهای و اهداف

این نرم افزار با خودکار سازی فرایند ارزشیابی و استفاده از الگوهای آماده، در زمان و هزینه صرفه جویی میکند. از سویی دیگر، با ارائه گزارش های دقیق، دیدگاه جامعی از شرایط و نقاط قوت و ضعف مجموعه را در اختیار مدیران قرار میدهد.

بر اساس آمار به دست آمده، تنها در انگلستان، بیش از ۳۰ درصد از مدیران از راهکارهای ارائه شده نرم افزارهای ارزیابی ۳۶۰ درجه بهره میبرند. این آمار، نشانگر اهمیت جایگاه نرم افزارهای اینچنینی در رشد و توسعه یک مجموعه دارد. با توجه به مهم،  اجرای این نرم افزار در ایران نیز ضروری به نظر می رسد.

با الگوهای آماده این نرم افزار ایجاد گزارش ها و نظرسنجی ها بسیار سریع تر و راحت تر انجام میپذیرد. این سامانه، با استفاده از اطلاعات گردآوری شده، میتواند گزارش های دوره ای یا سالانه ارائه نماید. به موجب این کار، کار تحلیل و بررسی تسریع شده و فرایندهای زمان بر حذف میشوند.
این نرم افزار با استفاده از شاخص های مشخص شده، به ارزیابی همه جانبه کارکنان و مهارت های آنها می پردازد و پیشرفت های به عمل آمده در این زمینه را نشان میدهد. با این ویژگی، مدیران به راحتی می توانند تصمیم بگیرند چه تغییراتی در سطح مجموعه لازم است. با استفاده از این اطلاعات، تصمیم گیری درست در مورد دوره های آموزشی حین خدمت و برنامه استخدامی ممکن میشود.
با استفاده از گزارش های دوره ای، سالانه ارائه شده در برنامه، و نمودارهای بصری قابل درک، مدیران میتوانند مجموعه خود را زیر نظر بگیرند. سپس، تصمیمات درست را در بهترین زمان و با صرف کمترین زمان و هزینه اتخاذ نمایند.

ماژول های نرم افزار ارزیابی ۳۶۰ درجه

پلتفرم ارزیاب

اعتبار سنجی به نتایج

پلتفرم ارزیابی

امکان تعریف انواع ارزیابی با روش های متفاوت

سامانه تحت وب

سیستم آنلاین ارزیابی و ارزشیابی

ایجاد چارت سازمانی

امکان تعریف و ایجاد چارت های سازمانی

گزارش ساز

دسترسی به گزارش ساز به روز و هوشمند

تعریف سطوح دسترسی

امکان ایجاد سطوح دسترسی متفاوت برای افراد

فرم ساز پیشرفته

امکان ایجاد انواع پرسشنامه و فرم ارزیابی

تعریف شاخص های وزن دار

امکان تعریف تعداد نامحدودی شاخص و وزن دهی بر اساس اهمیت آنها

تعریف دوره های آموزشی

تخصیص دوره های آموزشی بر اساس نتایج به دست آمده

رتبه دهی

امکان رتبه بندی کارکنان

پلتفرم ثبت اعتراض

امکان اعتراض به نتایج و ثبت شکایت

نتایج بصری

نمایش نتایج با نمودارهای بصری قابل درک

Our Recent Writings

رویدادها

همایش بین المللی بلاکچین کشاورزی

ما برایتان بهترین ها را رقم میزنیم
رویدادها

قدرت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

با فناوری AR و VR دنیا را متفاوت بنگریم و با استفاده از این فناوری…
asset-tokenization
رویدادها

توکنیزاسیون، راهی به سوی تجارت جهانی

با توسعه رو به رشد تجارت برون مرزی، استفاده از ارزهای دیجیتال توجه افراد بسیاری…

By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!

Aura BrooksGraphic Designer, Owl Eyes

It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel completely at ease. The design ended up being twice as good as I could have ever envisioned!

Eve CrawfordProduct Designer, That Biz

I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!

Jack GrahamCo founder, Coffee Inc

Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!

Zak ReidInstructor, Skate Nao

A vibrant work culture that flows with creativity is our secret