ANDROID PROGRAMMING
WEB DEVELOPMENT
SECURITY SERVICE
IT SOLUTIONS
NETWORK SOLUTIONS
GRAPHIC DESIGN

این دوره شامل تکنیک های روز طراحی  و برنلمه نویسی وب سایت های تجاری، فروشگاهی، شخصی و کلیه انواع وب سایت های متداول می باشد و در پایان دوره با تحویل پروژه عملی همراه خواهد بود. 

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به بخش آموزش طراحی وب سایت مراجعه نمایید.

مباحث دوره های آموزشی اندرویدی دپارتمان بگونه تدوین گردیده که در دو سطح مبتدی و پیشرفته کلیه نیازهای شرکت کنندگان در دوره ها را بصورت کاملا" حرفه ای مرتفع سازد.جهت مشاهده سرفصل ها و سایز جزییات به بخش آموزش اندروید مراجعه نمایید.

امروزه با توسعه و گسترش نرم افزارهای تحصصی طراحی و وجود سبک های مختلف طراحی از یک سو و متنوع تر شدن دستگاههای چاپ، گسترش دامنه صنعت چاپ و تبلیغات و سلایق متنوع مشتریان کسب آخرین آموزش ها بر اساس جدیدترین متدهای تبلیغاتی و چاپی روز امری اجتباب ناپذیر می باشد و متخصصین دپارتمان در دوره های طراحی گرافیک کلیه این مباحث را پوشش می دهند. 

امروزه با گسترش روز افزون کاربرد گوشی های همراه، تب لت و ...افراد مختلف علی الخصوص قشر جوان و نوجوان بیش از نیمی از وقت خود را با این ابزار سپری می نمایند و در این بین بازی های دیجیتالی سهم عظیمی را شامل می گردند.متخصصین راهکار نیز با برگذاری دوره های تخصصی ساخت گیم بصورت سفارشی بستری نوین برای ورود به این عرصه را فراهم می نمایند.

طراحی سه بعدی با تری دی مکس از جمله متداول ترین نرم افزارها در زمینه معماری و طراحی بوده وهمواره با افزوده شده امکانات بیشمار این نرم افزار، بهره گیری از آموزش های جدید امری غیر قابل اجتناب می باشد.متخصصین دپارتمان نیز با فراهم آوردن جدیدترین آموزش ها همواره علاقه مندان به این زمینه را یاری می نمایند.

تأمين امنيت شبكه، بخش حساسي از وظايف هر مدير شبكه محسوب مي‎شود. از آنجاييكه ممكن است محافظت هاي متفاوتي موردنياز باشد، لذا مكانيزم هاي گوناگوني هم براي تأمين امنيت در شبكه وجود دارد.

در همين راستا، سيستم عامل «Linux» براي پياده سازي نرم افزاري ديوار آتش فيلتر كنندة بسته، ابزاري را به نام «iptables» در اختيار كاربر قرار مي‎دهد تا با استفاده از دستورات اين ابزار بتواند قوانين و فيلترهاي موردنياز را براي كنترل مطلوب دسترسي، خواه از داخل شبكه به خارج و خواه بالعكس، پيكربندي نمايد.

آموزش مجازی

بعد از اتمام این دوره توانایی این را خواهید داشت تا یک کار چاپی را از صفر تا صد بصورت حرفه ای انجام دهید

رفع اشکال تیمی

آموزش کلیه مهارتهایی که در یک کار اداری لازم دارید یا نرم افزارهایی که در یک مقاله علمی یا پژوهشها بکار میبرید از اهداف این بخش میباشد

پروژه های کاربردی

آموزش نرم افزار ها و مباحث تخصصی رشته مهندسی صنایع از اهداف برگزاری  این بخش میباشد که برای دانشجویان مهندسی صنایع و رشته های مرتبط تدوین شده است

استخدام نفرات برتر

بعد از این اتمام دوره های این بخش میتوانید یک نرم افزار حرفه را در بازار به فروش برسانید و کسب و کار خود را آغاز کنید

مدرک بین المللی

مباحث مدیریتی و چالشها و مهارتهای مدیریتی از اهداف این بخش بوده که برای مدیران بخش خصوصی تدوین و توسط اساتید مطرح تدریس میشود