شرکت توسعه دهنده بلاک چین در ایران

بلاکچین یک لجر توزیع شده است که اطلاعات مربوط به تراکنش ها را ثبت و ذخیره میکند. به لطف این فناوری، انجام معاملات، فرآیند نگهداری و ذخیره داده ها و نقل و انتقال اطلاعات و دارایی ها امن شده و امکان و احتمال هرگونه حملات سایبری غیر ممکن میشود. به بیان دیگر، اطلاعات موجود بر بستر بلاکچین ایمن بوده و دستکاری آنها به هیچ وجه ممکن نیست. این موارد در کنار سایر ویژگی ها و مزایا، استفاده از بلاکچین را گسترش داده است و آن را به  یک فناوری پرمتقاضی در صنایع مختلف بدل کرده است

شرکت دانش بنیان گیتی افروز، شرکت پرچمدار در زمینه طراحی و توسعه بلاکچین در کشور است. هدف این شرکت، ارائه راهکارهای نوین و کارآمد مبتنی بر بلاکچین برای صنایع و کسب و کارها و استارت آپ های کشور است. به بیان دیگر، گیتی افروز به عنوان یک شرکت توسعه دهنده بلاک چین، با هدف کسب جایگاه برتر در زمینه طراحی، پیاده سازی، مدیریت، مشاوره، آموزش و نظارت بر زیر ساخت های فناوری اطلاعات و پلتفرم های مبتنی بر بلاکچین به ارائه خدمات مشغول است.

مهم ترین مزایای فناوری بلاک چین

کارآمد و پربازده

انعطاف پذیری

امنیت

شفافیت

کیفیت

blockchain-development

با تجربه چندین ساله متخصصان گیتی افروز،اولین شرکت توسعه دهنده بلاکچین در ایران،  ایده انواع کسب و کارها را را در قالب مدل های پایدار به راحتی و بر بستر بلاکچین قابل اجرا است. این شرکت، با تکیه بر دانش به روز نسل جوان و راهکارهای متنوع برای صنایع مختلف توانسته جای خود را به عنوان شرکتی دانش بنیان در کشور تثبت کند. ارائه روش ها و راه حل های اختصاصی متناسب با نیازها و خواسته های منحصر به فرد تک به تک مشتریان و پشتیبانی شبانه ورزی و مادام العمر از مواردی است که این شرکت را به برترین شرکت توسعه بلاکچین در کشور بدل کرده است.

شرکت دانش بنیان گیتی افروز، با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و توسعه شبکه های غیر متمرکز، خدمات متنوعی در این زمینه ارائه میدهد. متخصصان این مجموعه با درک چهارچوب و طبیعت بلاکچین های مطرح و کشف و بررسی نقاط قوت و ضعف هر کدام از آنها، بهترین راهکارهای مبتنی بر این بلاکچین ها را ارائه می دهد. در کنار این مهم، طراحی انواع بلاکچین های خصوصی، عمومی و اختصاصی از دیگر خدمات این شرکت است. 

blockchain-development

توسعه هایپر لجر

این سرویس به استفاده حداکثری از پتانسیل های بلاکچین های متن باز کمک میکند. متن باز بودن بلاکچین علاوه بر حفظ پویایی به توسعه روز افزون آن می انجامد.

مشاوره بلاکچین

انتخاب درست نوع بلاک چین و استراتژی های لازم متناسب با هر پروژه گام اصلی برای موفقیت پرژه های مبتنی بر بلاک چین است.

توسعه بلاک چین اختصاصی

توسعه انواع بلاک چین اختصاصی متناسب با نیازهای مشتری به بهره وری صد در صدی از مزایای این شبکه خواهد انجامید.

توسعه ترون

ترون یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین شبکه های بلاک چین است. توسعه ترون فرصت بی نظیری برای کسب سود و پیشرفت است.

توسعه هدرا هش گراف

با توسعه شبکه هدرا هش گراف، مخاطبان میتوانند از سرعت زیاد، حجم بالای معاملات و امنیت منحصر به فرد این شبکه بهرمند شوند.

توسعه سالیدیتی

سالیدیتی (Solidity) از محبوب ترین و پراستفاده ترین زبان برنامه نویسی برای ایجاد قراردادهای هوشمند و توسعه بلاکچین در صنایع مختلف و نمرافزار های غیرمتمرکز است.

نرم افزارهای غیر متمرکز (DAPP)

برنامه‌های غیرمتمرکز (DAPP) نرم افزارهای توزیع شده ای هستند که بر بر روی لجز های توزیع‌شده مانند بیت‌کوین و اتریم اجرا شوند. این برنامه‌ها بر روی بلاکچین ذخیره و اجرا می‌شوند.

توسعه قراردادهای هوشمند

طراحی، توسعه، رسیدگی و بهینه سازی انواع قراردادهای هوشمند به اتوماسیون حداکثری فرایندها و امنیت بالا کمک میکند.

توسعه STO

STO مشابه ICO بوده با این تفاوت که سرمایه‌گذاری آن با یک رمزارز یا توکن می‌باشد که به سهام، اوراق قرضه، صندوق و اعتبار سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات (REIT) مرتبط هستند.

توسعه ICO

عرضه اولیه سکه (ICO)، روشی برای جذب سرمایه بوده و فرصتی برای سرمایه‌گذاری است که در آن توکن‌ها یک پروژه، پیش از شروع پروژه فروخته می‌شوند.

توسعه POC

اثبات مفهوم برای نشان دادن امکان سنجی و پتانسیل عملی هر پروژه بلاکچین در هر زمینه‌ های مختلف مانند انرژی، ارتباطات، خدمات، بیمه و بهداشت استفاده می‌شود.

توسعه IEO

عرضه اولیه صرافی (IEO) عرضه اولیه توکن‌ها بر بستر یک صرافی ارز دیجیتال است ;i توسط یک صرافی به نمایندگی از یک استارتاپ و با هدف جمع‌آوری سرمایه در ازای فروش توکن‌ مدیریت می‌شود.

 

توکن اتریوم

توسعه و طراحی انواع توکن های شبکه اتریوم مانند ERC-20، ERC721 و ERC223 امروزه از خدمات محبوب و پرسود است.

کیف پول های ارزهای دیجیتال (والت)

توسعه و طراحی انواع کیف پول های ارز دیجیتال مانندکیف پول های مبتنی بر وب، اپلیکیشن موبایل، دسکتاپ و اختصاصی از دیگر خدمات مربوط به ارزهای دیجیتال گیتی افروز است.

توسعه ارزهای دیجیتال

توسعه انواع ارزهای دیجیتال و ICO یک از پر سود ترین موارد در بازار بوده و منبع مهمی برای تامین مالی پروژه ها باشد.

صرافی ارزهای دیجیتال همتا به همتا ( P2P)

انجام معاملات ارزهای دیجیتال، ارزهای پایه و دارایی ها با روش پرداخت همتا به همتا، بدون واسطه، امن تر و سریع تر انجام میگیرد.

صرافی های غیرمتمرکز

این نوع صرافی، امکان معامله و نقل و انتقال دارایی ها و ارزها را بدون واسطه ممکن میسازند. امنیت، سرعت و شفافیت از جمله مزایای این نوع صرافی است.

صرافی ارزهای دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال از جمله خدمات پر سود بازار است. مخاطبان و مشتریان با استفاده از اسکریپ صرافی این شرکت میتوانند به سود کلانی دست یابند.

توکنیزاسیون

برای افزایش نقدپذیری دارایی ها و اموال میتوان انها را توکنیزه کرد. با این کار، میتوان اموال مورد نظر را در بازارهای جهانی به فروش رساند.

پلتفرم وام دهی همتا به همتا

با توسعه پلتفرم وام دهی همتا به همتا، واسطه هایی نظیر بانک ها و فرایند های پیچیده حذف شده و وام دهنده و وام گیرنده بدون واسطه با یکدیگر در ارتباط هستند.

زبان ها و فریم ورک های مورد استفاده ما

صنایع هدف

نظام بهداشت و سلامت

تجارت الکترونیک

نظام بانکداری و خدمات پولی و مالی

آموزش الکترونیک

صنعت فیلم و سرگرمی

هنر و موسیقی

گردشگری و هتل داری

امنیت سایبری

زنجیره تامین

باربری و حمل و نقل

کشاورزی

دولت و انتخابات

صنعت بیمه

صنعت خودرو

فروشندگان خرد