دیدگاهی هوشمند، تخصصی برتر، و جامعی پیشرفته

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، برترین شرکت تخصصی هوش مصنوعی در ایران، به ارائه راهکارهای مبتنی بر این فناوری پرداخته و خدمات جامع و گسترده ای در این زمینه ارائه میدهد. هدف این شرکت، طراحی پ، توسعه و ارائه نرم افزارها و سامانه های هوشمند برای صنایع، کارخانه ها و کسب و کار هاست.

آرمان شهر گیتی افروز، ساخت صنایعی هوشمند و قابل اعتماد است. در همین راستا، این شرکت، با ارائه نرم افزارهایی در زمینه های متنوع و صنایع مختلف، به دنبال هوشمند سازی هرچه بیشتر فرایند های آنهاست. از جمله این نرم افزارها، می توان به سامانه های هوشمند حوزه سلامت این شرکت مانند نرم افزار تشخیص بیماریهای سینوسی پارانازال، نرم افزار تصمیم یار پزشکی و سامانه نوبت دهی و مدیریت مطب انلاین اشاره کرد.

در این صفحه میخوانیم:

فرصت های واقعی هوش مصنوعی برای صنایع چیست؟ با تحلیل و درک قابلیت های هوش مصنوعی، شرکت گیتی افزوز افق روشن و نوینی را برای کسب و کارها و صنایع باز کرده است.

14+

در صد افزایش GDP جهانی به کمک هوش مصنوعی تا سال ۲۰۳۰

16

ارزش افزوده شده به جهان به کمک هوش مصنوعی تا سال ۲۰۳۰ به تریلیون دلار

چشم اندازهای ما

رفاه تمام اقشار جامعه با هوشمند کردن خدمات

هوش مصنوعی میتواند مرزهای جغرافیایی و اجتماعی را از میان برداشته و رفاه را برای تک به تک افراد جامعه به ارمغان بیاورد.

توسعه صنایع با استانداردهای جهانی

با توسعه و ارتقا صنایع با استفاده از هوش مصنوعی، افق های جدید سرمایه گذاری و تجارت جهانی باز خواهد شد.

کاهش هزینه های تمام شده

با اتوماسیون و هوشمند سازی فرآیند های کاری و کاهش هدر رفت منابع، هزینه تمام شده نیز کمتر خواهد شد

خط مشی شرکت گیتی افروز

شرکت دانش بنیان گیتی افروز، با بیش از یک دهه تجربه و بهره گیری از دانش به روز متخصصان خود، خط مشی خود را در راستای پاسخگویی به این سوالات پایه گذاری کرده است.
راهکارهای نوین و نرم افزارهای هوشمند متناسب با نیاز های مشتریان، اجرای صفر تا صد پروژه ها و در آخر ارائه آموزش های لازم سه گام اصلی این شرکت برای تسهیل استفاده از این فناوری است.

آیا راهکار های هوش مصنوعی برای صنعت و کسب و کارهای حال حاضر مناسب است؟ آیا می توان هوش مصنوعی و یا نرم افزار های مبتنی بر آن را بر روی سیستم ها یا ماژول های جاری نصب و پیاده سازی نمود؟ این موارد و سوالاتی از این دست، موارد پرتکراری است که صاحبان کسب و کارها در صنایع مختلف در مورد هوش مصنوعی و کاربرد های انها میپرسند.
سرمایه گذاری مناسب، نرم افزار هایی با قدرت انطباق پذیری بالا و آموزش مناسب راهکار هایی هستند که می بایست در اجرا و پیاده سازی هوش مصنوعی در نظر داشت.

نوآوری

شرکت گیتی افروز،برترین شرکت تخصصی هوش مصنوعی در ایران، به دنبال دستیابی یا خلق راهکارهایی است که به کمک آنها میتوان فرایندهای موجود را هوشمند ساخت. استفاده از این فناوری در کنار تکنولوژی های برتر مانند بلاک چین و اینترنت اشیا،  علاوه بر مزایای فراوان، در مصرف زمان، هزینه و انرژی صرفه جویی خواهد کرد.

اجرا و پیاده سازی

استفاده از هوش مصنوعی گرچه بسیار کارآمد است و مزایای زیادی در خود دارد، اما به کارگیری سامانه های این چنینی، به دلیل قدیمی بودن سیستم ها و سخت افزار های موجود، سخت و در برخی موارد غیرممکن به نظر می رسد. شرکت گیتی افروز، با علم بر این موضوع، نرم افزارهای خود را به گونه ای توسعه می دهد که به راحتی با سیستم های موجود تطبیق شده و در کنار آنها اجرا شوند. آموزش های ارائه شده توسط نیروهای مجرب این شرکت، مخاطبان را در مسیر هوشمند سازی مجموعه یاری می رساند.

پشتیبانی

شرکت گیتی افروز، با ارائه خدمات پشتیبانی بیست و چهار ساعته، پاسخگوی مشتریان خود است. هدف از این کار، تضمین توسعه و پیشرفت مخاطبان و کسب و کار آنها است. علاوه بر این، متخصصان این شرکت، به منظور اطمینان از بهره برداری کامل مخاطبان خود، بعد از اجرا و پیاده سازی طرح مورد نظر، دوره های آموزشی کوتاه مدت متناسب با هر کدام از مشتریان و کادر مجموعه مورد نظر تنظیم و اجرا می نماید.

خدمات و پروژه هوش مصنوعی شرکت گیتی افروز

شرکت گیتی افروز با تجربه عملی در زمینه توسعه هوش مصنوعی و پروژه های زیر را اجرا میکند.
پروژه های این شرکت بعد از تحقیق موارد لازم و با توجه به نیاز کاربران توسعه داده میشوند. به بیان دیگر، هر پروژه برای مخاطبان به طور کامل شخصی سازی و اجرا میگردد.

پردازش زبان طبیعی

پردازش زبان طبیعی راهی برای کامپیوتر برای درک زبان انسانی است که به رایانه‌ها کمک می‌کند تا با آگاهی از زبان انسان ها، گفته های افراد واقعی را درک نماید.

هوش تجاری

هوش تجاری، فرآیندی تکنولوژی محور برای تحلیل داده هاست که با ارائه اطلاعات علمی و عملی، به مدیران و صاحبان کسب و کار در اتخاذ تصمیم مناسب یاری میرساند

یادگیری ماشین

یادگیری ماشین، به مطالعه الگوریتم‌های گفته می شود که به صورت اتوماتیک با کسب تجربه، توسعه و بهبود پیدا می‌کند.

توسعه چت بات

چت بات ها سرویس هایی هستند که با یک دسته قوانین مشخص و به کمک هوش مصنوعی طراحی و توسعه داده می شوند و کاربران از طریق یک رابط چت با این سرویس ارتباط برقرار می کنند.

دستیار صوتی

دستیار صوتی به فرمان صوتی کاربر واکنش نشان داده و درخواست وی را اجرا می کند. دستیار صوتی می تواند به سوالات کاربر پاسخ دهد و فعالیت هایی مختلفی مانند تماس تلفنی یا اجرای برنامه مورد نظر کاربر را انجام دهد.

بینایی کامپیوتر

بینایی کامپیوتربه ایجاد چارچوب‌ها، تولید تکنیک‌ها و روش‌هایی گفته میشود که در کامپیوترها قدرت شناسایی و درک محتوای موجود در تصاویر و ویدئو‌ها را ایجاد می کنند.

مزیت های سفارش پروژه هوش مصنوعی

  • تسهیل فرایندهای مدیریت زنجیره تامین
  • هوشمندسازی اپلیکیشن های مالی بانک ها
  • قابل استفاده با اینترنت اشیا
  • دسترسی به سامانه های کاربردی در صنایع مختلف مانند حمل و نقل، لجستیک، نفت و گاز، کشاورزی و سلامت
  • آنالیز هوشمند داده های به دست امده و انجام پیشبینی های لازم
  • اتوماسیون تکنیک های بازاریابی و فرایندهای موجود
  • پیش بینی تحلیلی در کسب و کارهای مختلف
ai-development-company