طراحی سایت در ارومیه

WEB DESIGN URMIA

 

موفقیت ما رابطه مستقیم با موفقیت مشتری دارد.این که به دنبال یک شرکت خوب برای طراحی سایت در ارومیه هستید نشانگر اهمیت شما به سایتتان و دید وسیع شما نسبت به انتخاب شرکت خوب برای طراحی سایت میباشد پس مختصر به بیان مزیت های خودمان در این حوزه میپردازیم :

۱- نتایج اول موتور جستجو ما بوده ایم که نشانگر توانمانمان است.

۲- طراحی و راه اندازی پروژه های مطرح استان مانند نقشه الکترونیک ارومیه - پروژه شهر هوشمند ارومیه - پورتال تحلیل اقتصادی استان - سامانه تردد هوشمند و ...

۳- طراحی بیش از ۱۰۰ نمونه موفق که در بخش نمونه کارهای شرکت قابل مشاهده میباشد

۴- داشتن رتبه های ملی و بین المللی در حوزه گرافیک و طراحی وب

۵-داشتن گواهینامه های بین المللی کیفیت و طراحی و مدیریت

۶- بیش از ۸ سال فعالیت در حوزه طراحی و پیاده سازی وب سایت و پورتال های سازمانی

۸- پشتیبانی دائمی و کار تیمی بر روی پروژه شما

وبسایت خوب فقط یک وب سایت زیبا نیست!  وبسایت باید توانایی تعامل با مخاطبینش را داشته و مخاطب سایت هنگام استفاده از سایت به راحتی توانایی دسترسی به تمامی بخش ها را داشته باشد.

 • لاراول یکی از بهترین فریم ورک های پی اچ پی است که برای توسعه برنامه های کاربردی وب مورد استفاده قرار میگیرد. سیستم مسیریابی ساده، صفحه بندی خودکار و قابلیت افزودن پکیج های مختلف از جمله ویژگی های برتر لاراول است.


  مرجع لاراول
 • دروپال یک سیستم مدیریت محتوای منعطف برای خلق وب سایتهای با قابلیت بالا و نرم افزارهای موبایل میباشد که پتانسیل نامحدود، ماژول ها و ویژگی های استاندارد منحصربه فردی همچون تالیف ساده محتوا، عملکرد قابل اعتماد و ایمنی بسیار بالا دارد. در این میان وجه تمایز دروپال از سایر سیستم های مدیریت محتوا انعطاف پذیری آن است؛ ماژولار بودن یکی از اصول اساسی دروپال میباشد.


  مرجع دروپال
 • شیرپوینت یکی از برنامه های تحت وب است که با مایکروساف آفیس یکپارچه بوده و با قابلیت مدیریت اسناد، مدیریت و سفاشی سازی داده ها، مدیریت و تعریف سایت های نامحدود ایجاد شده است. دپارتمان طراحی سایت گیتی افروز با بهره گیری از قابلیت های شیرپوینت امکاناتی همچون ذخیره، بازیابی، جستجو، بایگانی و مدیریت محتوا، ذخیره و همگام سازی اطلاعات و ... را در اختیار شما قرار میدهد.


  مرجع شیرپوینت
 • وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا با پویایی، انعطاف پذیری، هسته قابل حمل و قدرتمند، سیستمی استاندارد، پلاگین ها و قالب های ویژه است. طراحی سایت با وردپرس امکان مدیریت و ویرایش کارآمد محتوای وب سایتی را که منعکس کننده یک کسب و کار درحال رشد است ارائه میدهد


  مرجع وردپرس
 • مجنتو یک پلتفرم تجارت الکترونیک متن باز است که پشتیبانی بین المللی، امنیت بالا و قدرت آن در بهینه سازی موتور جستجو از عمده مزیت های آن است و مشتریان جهانی همچون اسکایپ، نوکیا و سامسونگ دارد. دپارتمان طراحی سایت گیتی افروز با کارشناسان حرفه ای در حوزه مجنتو یکی از تخصصی ترین ارائه دهندگان خدمات طراحی و توسعه وب سایت های مجنتو میباشد.
  مرجع مجنتو

 • لایفری یک سیستم پورتال سورس باز مبتنی بر جاوا است که قابلیت یکپارچگی با مایکروسافت آفیس را داشته و برای ایجاد پورتالهای سازمانی در سطح حرفه‌ای و راه اندازی سایت برای سازمانهایی که نیازمند کنترل کامل بر دسترس کاربران هستند، بسیار مناسب میباشد.
  مرجع لایفری