توسعه اپلیکیشن موبایل IOS

 توسعه اپلیکیشن موبایل IOS

ما اپلیکیشن موبایل IOS  را در راستای توسعه تجارت شما و همچنین افزایش مخاطبان شما برای شرکت شما توسعه می دهیم.

  •  ما اپلیکیشن موبایلی بر اساس سیتم عامل مورد نیاز مشتریانتان برای شما فراهم می کنیم.
  •  تکامل فن آوری در IOS سریع است. تیم ما برای حصول اطمینان از کارایی مداوما پلت فرم موبایل شما را مدیریت میکند تا شما درتجارتتان از رقبای خود جلو بیافتید.
  •  ما به طور مداوم اپلیکیشن شما را به روز رسانی خواهیم کرد تا با دستگاها و سیستم عامل های جدید سازگار باشد.

مزایای توسعه اپلیکیشن موبایل IOS

محبوبیت اپلیکیشن موبایل

محبوبیت

محصولات اپل بزرگترین حکم فرمایی در ایالات متحده است، بنابراین اگر هدف شما بین المللی است پس بهتر است که اپلیکیشن موبایل IOS  را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.
تیم ما اهمیت سیستم عامل IOS را درک می کنند و می توانند اپلیکیشنی که نشان دهنده تجارت شما است برایتان بسازند و در بازار فروش اپلیکیشن اپل قرار دهند. با توجه به محبوبیت اپل، ما اپلیکیشنی برای شما می سازیم که تاثیر بسیاری در به اوج رسیدن تجارت شما دارد.

ثبات IOS

سیستم عامل IOS مشخصه توسعه موبایل است که شهرت قابل اعتمادی دارد. دستگاهای موبایل کمتری وجود دارد که اپلیکیشن موبایل را پشتیبانی کند و هنگام ساخت و تست اپلیکیشن به فرگمنشن های کمتری نیاز است. به روز رسانی مکرر اپل به کاربر اجازه می دهد که همیشه اخرین ورژن سیستم را در موبایل های خود داشته باشند. این بدین معنی است که ورژن های نرم افزاری کمتری وجود دارد که اپلیکیشن شما نیاز به سازگاری با آنها را دارد. ثبات IOS  این امکان را به توسعه دهندگان می دهد که زمان بیشتری را با عناصر منحصر بفرد صرف کنند تا اینکه مجبور باشند اپلیکیشن خود را سازگار با دستگاههای متعدد کنند. ما می توانیم از این ثبات بودن IOS استفاده کرده و پلت فرمی مطمئن و امن و منحصر بفرد برای کسب و کار شما فراهم کنیم.

ثبات IOS

رتبه بندی و نظرات

رتبه بندی و نظرات

اپلیکیشن های موبایل IOS شدیدا وابسته به نظرات کاربران دارد. رتبه بندی و محبوبیت اپلیکیشن موبایل شما بستگی به نظرات و تعدا دانلودها در روز دارد. این استراتژی میزان موفقیت اپلیکیشن شما، هنگامی که در بازار قرار گرفت را نشان می دهد. این همچنین شما را قادر می سازد تا به نظرات و بازخورد های مشتریان که از این فروم استفاده می کنند دسترسی پیدا کنید. این ابزاری است بسیار مفید برای توسعه دهندگان در بروز رسانی و ارتقاء اپلیکیشن ها تا موفقیت خود را تضمین کنند.  متخصصین ما آماده اند تا سرویس دهی به اپلیکیشن شما و ایجاد  تغییرات لازم در جهت بهبود پلتفرم انجام دهند تا با نیازهای مشتریان منطبق مانده و همچنان قابل رقابت با سایر اپلیکیشن ها بماند.

طراحی و توسعه

کاربران اپل انتظارات بالایی از طراحی و کارایی اپلیکیشن های موبایل خود دارند. با این حال به روز رسانی های مکرر در سراسر سیستم به توسعه دهندگان اجازه می دهد که تمرکز خود را بر بهینه سازی پلت فرم شما بگذارند تا آخرین ورژن IOS را پشتیبانی کنند. به جای اینکه اپلیکیشن شما با تعداد زیادی دستگاهها و ورژن های نرم افزاری مختلف کار کند، اپلیکیشن IOS شما در میان تعداد زیادی مشتری گسترش می یابد بدون آنکه از کیفیت آن کاسته شود. این زمان های کمتر توسعه و آزمایش را فراهم ساخته و توسعه دهنده گان را قادر می‌سازد تا بر روی ظاهر و رابط کاربری و آماده ساختن آن برای بازار تمرکز کنند. توسعه‌ دهنده گان ما تلاش می کنند تا اپلیکیشن موبایلی ایجاد کنند که با انتظارات کاربران IOS و بازار در حال تحول  منطبق باشد.

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل IOS