طراحی سایت در ارومیه

وبسایت خوب فقط یک وبسایت زیبا نیست !

پروسه طراحی سایت

موفقیت ما رابطه مستقیم با موفقیت مشتری دارد.این که به دنبال یک شرکت خوب برای طراحی سایت در ارومیه هستید نشانگر اهمیت شما به سایتتان و دید وسیع شما نسبت به انتخاب شرکت خوب برای طراحی سایت میباشد پس مختصر به بیان مزیت های خودمان در این حوزه میپردازیم :

۱- نتایج اول موتور جستجو ما بوده ایم که نشانگر توانمانمان است.

۲- طراحی و راه اندازی پروژه های مطرح استان مانند نقشه الکترونیک ارومیه - پروژه شهر هوشمند ارومیه - پورتال تحلیل اقتصادی استان - سامانه تردد هوشمند و ...

۳- طراحی بیش از ۱۰۰ نمونه موفق که در بخش نمونه کارهای شرکت قابل مشاهده میباشد

۴- داشتن رتبه های ملی و بین المللی در حوزه گرافیک و طراحی وب

۵-داشتن گواهینامه های بین المللی کیفیت و طراحی و مدیریت

۶- بیش از ۸ سال فعالیت در حوزه طراحی و پیاده سازی وب سایت و پورتال های سازمانی

۸- پشتیبانی دائمی و کار تیمی بر روی پروژه شما

وبسایت خوب فقط یک وب سایت زیبا نیست!  وبسایت باید توانایی تعامل با مخاطبینش را داشته و مخاطب سایت هنگام استفاده از سایت به راحتی توانایی دسترسی به تمامی بخش ها را داشته باشد.

 

 

 • لاراول یکی از بهترین فریم ورک های پی اچ پی است که برای توسعه برنامه های کاربردی وب مورد استفاده قرار میگیرد. سیستم مسیریابی ساده، صفحه بندی خودکار و قابلیت افزودن پکیج های مختلف از جمله ویژگی های برتر لاراول است.


  مرجع لاراول
 • دروپال یک سیستم مدیریت محتوای منعطف برای خلق وب سایتهای با قابلیت بالا و نرم افزارهای موبایل میباشد که پتانسیل نامحدود، ماژول ها و ویژگی های استاندارد منحصربه فردی همچون تالیف ساده محتوا، عملکرد قابل اعتماد و ایمنی بسیار بالا دارد. در این میان وجه تمایز دروپال از سایر سیستم های مدیریت محتوا انعطاف پذیری آن است؛ ماژولار بودن یکی از اصول اساسی دروپال میباشد.


  مرجع دروپال
 • شیرپوینت یکی از برنامه های تحت وب است که با مایکروساف آفیس یکپارچه بوده و با قابلیت مدیریت اسناد، مدیریت و سفاشی سازی داده ها، مدیریت و تعریف سایت های نامحدود ایجاد شده است. دپارتمان طراحی سایت گیتی افروز با بهره گیری از قابلیت های شیرپوینت امکاناتی همچون ذخیره، بازیابی، جستجو، بایگانی و مدیریت محتوا، ذخیره و همگام سازی اطلاعات و ... را در اختیار شما قرار میدهد.


  مرجع شیرپوینت
 • وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا با پویایی، انعطاف پذیری، هسته قابل حمل و قدرتمند، سیستمی استاندارد، پلاگین ها و قالب های ویژه است. طراحی سایت با وردپرس امکان مدیریت و ویرایش کارآمد محتوای وب سایتی را که منعکس کننده یک کسب و کار درحال رشد است ارائه میدهد


  مرجع وردپرس
 • مجنتو یک پلتفرم تجارت الکترونیک متن باز است که پشتیبانی بین المللی، امنیت بالا و قدرت آن در بهینه سازی موتور جستجو از عمده مزیت های آن است و مشتریان جهانی همچون اسکایپ، نوکیا و سامسونگ دارد. دپارتمان طراحی سایت گیتی افروز با کارشناسان حرفه ای در حوزه مجنتو یکی از تخصصی ترین ارائه دهندگان خدمات طراحی و توسعه وب سایت های مجنتو میباشد.
  مرجع مجنتو

 • لایفری یک سیستم پورتال سورس باز مبتنی بر جاوا است که قابلیت یکپارچگی با مایکروسافت آفیس را داشته و برای ایجاد پورتالهای سازمانی در سطح حرفه‌ای و راه اندازی سایت برای سازمانهایی که نیازمند کنترل کامل بر دسترس کاربران هستند، بسیار مناسب میباشد.
  مرجع لایفری