هاست برای prestashop

هاست برای prestashop
هاست برای prestashop

Prestashop چیست؟


Prestashop یک راه حل تجارت الکترونیک است تا فروشگاه شما به روز و سریع باشد.

چرا از Prestashopاستفاده کنیم؟

شما با این سیستم میتوانید نماهای زیبای فروشگاهی آنلاین رادر زمان کوتاه خلق نمایید. قالب ها و تم های Prestashop برای موبایل نیز بهینه سازی شده اند تا امکان دستیابی به مخاطبان را بر روی هر دستگاهی فراهم کند. همچنین Prestashop یک راه حل منبع باز است ویک جامعه بزرگ اختصاصی دارد.

Prestashop از پیش نصب شده

میزبانی وب یک Prestashop از پیش نصب شده را ارائه میدهد که نگرانی از نصب و راه اندازی را برطرف کرده و مسیرتان در خلق فروشگاه آنلاین را سرعت میبخشد.

هاست مناسب برای تجارت الکترونیک
هاست برای prestashop

قالب های متعدد Prestashop برای انتخاب


شما میتوانید به راحتی فروشگاهتان را با انتخاب از میان صدها قالب مختص  Prestashop شخصی مایید. تغییر قالب ها نیز آسان است. میتوانید قالب ها را جستجو کرده و موردی را که میخواهید مستقیما از رابط ادمین نصب کنید. Prestashop بیش از ۲۰۰۰ قالب وب سایت حرفه ای دارد، بابراین میتوانید به راحتی قالب موردنظرتان را بیابید.

ماژول های مختلف Prestashop


ماژول ها برنامه های کوچکی هستند که یک ویژگی خاص می افزایند  ویا عملکرد Prestashop را گسترش میدهند. برخی از مثال ها عبارت اند از: قراردادن ویدیوهای یوتیوب در پست وردپرس خودتان، یکپارچه سازی توییتر با وبلاگتان، بهینه سازی وبلاگتان برای موتورهای جستجو و …

تم های Prestashop


تم ها قالب هستند و به سایت Prestashop شما ظاهر خاصی را بر اساس رنگ و طرح میدهند. جدیدترن تم ها شامل جدیدترین استادارد های است که باعث بارگذاری سریع و ظاهر خوب سایت شما بر روی هر دستگاهی میشود.