توسعه اپلیکیشن موبایل

توسعه اپلیکیشن موبایل
توسعه اپلیکیشن موبایل

امروزه با توجه به این که ۶۰ درصد جستجوها توسط موبایل صورت می گیرد اغلب کسب و کارها ترجیح می دهند اپلیکیشن های موبایل کسب و کار خود را عرضه و توسعه دهند. اپلیکیشن موبایل به افزایش حضورآنلاین کسب و کار شما و ارتباط با کاربران از طریق پلتفرم های دیجیتال جدید کمک کرده و چهره ای جدید به برند کسب و کارتان میدهد.

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید
با طراحی اپلیکیشن برای کاربران اندرویدی شما، تجارت شما تعداد زیادی مشتری جذب می کند و وارد بازار جهانی می شود.

توسعه اپلیکیشن موبایل IOS

توسعه اپلیکیشن موبایل IOS
با بهینه سازی پلتفرم برای سیستم عامل IOS مطمئن شوید، اپلیکیشن موبایل شما در بازار اپ استور اپل محبوبیت پیدا می کند.

مسائل ​مطرح در توسعه اپلیکیشن های موبایل

سیستم عامل اپلیکیشن
توسعه اپلیکیشن موبایل

سیستم عامل


هنگامی که در حال توسعه یک اپلیکیشن برای کسب و کار خود هستید، شما نیاز به در نظر گرفتن  سیستم عامل مناسب برای محصول خود هستید. شرکت ها به طور مداوم در حال تولید دستگاهای جدید موبایل هستند. گزینه ها برای توسعه اپلیکیشن موبایل بسیار گسترده هستند. ما می توانیم به شما کمک کنیم که کدام سیستم عامل برای برند شما مناسبتر است و اپلیکیشنی بسازیم که با خواسته های شما مطابقت دارد. در حال حاضر ما با سیستم عامل های اندروید و IOS کار می کنیم و اپلیکیشنی را برای شما توسعه می دهیم که همانند یک فرمت از شرکت شما در این پلت فرم ها عمل کند. با این حال چه اندروید و چه IOS و یا هر دو، ما می توانیم اپلیکیشن موبایلی که بهترین خدمات برای مشتریان شما و همچنین برند تجاری شما را برایتان توسعه دهیم.

الگوهای مسیریابی
توسعه اپلیکیشن موبایل

الگوهای مسیریابی


اگر شما می خواهید صفحاتی پر محتوا و با جزئیات فراوان و یا تنها محتوای کمی داشته باشید، در هر صورت توسعه دهندگان ما مسیریابی های مشخص و دقیقی را طراحی خواهند کرد تا مشتریان شما همچنان با علاقه در اپلیکیشن موبایل شما به دنبال چیزی که شما پیشنهاد داده اید باشند. از همان اولین دیدار مشتریانتان از اپلیکیشن، با توجه به منوها و تب های مشخص و آشنا انها قادر خواهند بود به راحتی مسیرها را تشخیص بدهند و بدانند که چه چیزی در کجاست. اگر پلت فرم شما پیچیده باشد و یا مشتریانتان نتوانند مسیر خود را پیدا کنند شانس بسیار کمی وجود خواهد داشت که دوباره به سراغ اپلیکیشن شما بیاینند.
توسعه دهندگان ما محتوا را مدیریت می کنند طوری که در یک حالت سازمان یافته به کاربر ارائه شود و آنها به راحتی در اپلیکیشن شما قادر به مسیریابی خواهند بود بدون آنکه  سردرگم شوند. ما با سازمان دهی اطلاعات به صورتی که قابل هضم برای مشتریانتان باشد بین تجارت شما و مشتریانتان تعادل ایجاد خواهیم کرد. توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل ما می توانند یک تجربه منحصر به فرد برای مخاطبان جدید بسازند، در حالی که با حفظ منافع کسانی که همچنان در طی زمان از اپلیکیشن موبایل شما استفاده می کنند.

ظرفیت داده
توسعه اپلیکیشن موبایل

ظرفیت داده


چیزی که نباید هنگام توسعه نرم افزار تلفن همراه نادیده گرفته شود این است که چگونه بر عمر باتری دستگاه کاربر شما تاثیر می گذارد. شما می خواهید پلت فرمتتان از لحاظ بصری جذاب و بدون استفاده از پهنای باند غیر ضروری و میزان شارژ باتری دستگاه موبایل و تبلت کاربرتان را تخلیه نکند. ما تعادل لازم بین تصاویر و انیمیشن ها را در اپلیکیشن شما به گونه ای که برای مخاطبانتان خسته کننده نباشد و شارژ باتری آنها را تخلیه نکند، رعایت خواهیم کرد. شما می خواهید نام تجاری خود را حفظ کنید و اپلیکیشن خود را قابل درک برای مخاطبانتان بسازید بدون آنکه تاثیر منفی بر تجارت شما داشته باشد. توسعه دهندگان ما با آگاهی کامل از این موضوع و با در نظر گرفتن تجارت شما پلت فرم قابل استفاده و به دور از اطلاعات غیر ضروری برای شما ارائه خواهند کرد.

تضمین کیفیت
توسعه اپلیکیشن موبایل

تضمین کیفیت


به منظور در نظر گرفتن رقبا در بازار فروش، اپلیکیشن موبایل شما نیازمند به روز رسانی های منظم و آزمایش هایی برای بهبود عملکرد دارد. تیم ما تمام این پلت فرم ها را مدیریت می کنند تا مطمئن شوند که انها  عملکرد درستی دارند. ما به نظرات و رتبه بندی اپلیکیشن توسط کاربران ارزش قائل هستیم و این ما را نسبت به نیازهای کاربران آگاه میسازد. حل کردن هر گونه باگها و مشکلات در برنامه نشان دهنده این است که به مشتریان خود گوش فرا می دهیم و سعی می کنیم بهترین و کارامدترین تجربه را به آنها در این زمینه انتقال دهیم. تیم ما به طور منظم تضمین کیفیت را برای حفظ برنامه و ایجاد تنظیمات در صورت لزوم فراهم می کند. از اشکالات فنی گرفته تا به روز رسانی که مشخص کننده رشد تجارت شما است، ما آماده به مدیریت اپلیکیشن موبایل شما پس از توسعه اولیه آن هستیم تا به شما کمک کنیم رقبای خود را پشت سر بگذارید. ​