Skip to main content

فروش لایسنس

ارتباط با ما

لایسنس سی پنل

کنترل پنل لینوکسی سی پنل را به جرات می توان یکی از قوی ترین و بهترین کنترل پنل ها در دنیای میزبانی وب دانست.

 

دلیل محبوبیت این کنترل پنل تنها امکانات آن نیست بلکه کاربران با استفاده از این نرم افزار می توانند تمام امکانات سایت خود را از جمله ایمیل ها، بانک های اطلاعاتی، FTP، آمار و … مدیریت نمایند. در واقع دارای رابط گرافیکی کاربر پسند و پشتیبانی قدرتمند و… است.

 

ویژگی های کنترل پنل لینوکسی سی پنل

 

 

لایسنس دایرکت ادمین

دایرکت ادمین یک کنترل پنل بسیار محبوب و پرسرعت است که محبوبیت آن رو به پیشرفت است. از مزایای دایرکت ادمین نسبت به سی پنل، هزینه کمتر و عدم امکان تحریم آن است. دایرکت ادمین کنترل پنل دارای امکانات منحصر به فرد مدیریتی می باشد که به صورت پیش فرض دارای ویژگی های خاص است که در کنترل پنل های معدود دیگری دیده می شود.

 

دایرکت ادمین به صاحبان وب سایت ها این امکان را می دهد تا بدون هیچ دانش لینوکسی در یک محیط گرافیکی سایت خود را مدیریت کنند.

 

ویژگی های دایرکت ادمین

 

 

لایسنس لایت اسپید

لایت اسپید به دلیل نصب ساده از محبوبیت بالایی برخوردار است. به دلیل سرعت بالای این وب سرور و عملکرد و مقیاس پذیری فوق العاده بالای آن میتوانید به راحتی وب سایت خود را به این سیستم مجهز کنید. لایت اسپید شبیه به آپاچی می باشد با این تفاوت که تقریبا سرعتش نه برابر سریع تر از آپاچی است.

 

از ورژن ۳ لایت اسپید به بعد، این سرویس همواره کنار وب هاستینگ ها بوده و از کنترل پنل های سی پنل دایرکت ادمین پشتیبانی میکند. بعلاوه لایت اسپید مناسب ترین انتخاب برای هاستینگ اشتراکی میباشد زیرا از سرعت بسیار بالا و نیز امنیت خوبی برخوردار می باشد.

 

 

ویژگی های لایت اسپید