هاست برای wordpress

هاست برای wordpress
هاست برای wordpress

وردپرس ازپیش نصب شده


میزبانی وب یک وردپرس ازپیش نصب شده را ارائه میدهد که اطمینان از نصب و راه اندازی را پس از دریافت یک حساب میزبانی جدید ایجاد میکند.

 

افزودن محتوای خود

 

محتوایتان را با پردازشگر کلمه موردعلاقه تان مانند MS Word یا OpenOffice Writer خلق نموده و سپس به راحتی آن را در ویراشگر محتوا در وردپرس تایپ یا کپی کنید.


انتشار آسان


با یک کلیک اطلاعات و مطالبتان را در سایت یا وبلاگتان بیافزایید، و یا مطالب موجود را به روزرسانی کنید. به راحتی مطالب شما بر روی وب انتشار خواهد یافت.


تم های متعدد وردپرس برای انتخاب


شما میتوانید به راحتی با انتخاب از میان هزاران تمی که مختص وردپرس است، وبلاگتان را شخصی نمایید. تغییر تم ها نیز آسان میاشد. میتوانید تم ها را جستجو کرده و موردی را که میخواهید مستقیما از رابط ادمین نصب نمایید. چراکه جامعه توسعه دهندگان فعال ما این اطمینان را میدهد که صدها تم رایگان برای انتخاب دارید.

 

پلاگین ها


پلاگین ها برنامه های کوچکی هستند که یک ویژگی خاص می افزایند  ویا عملکرد وردپرس را گسترش میدهند. برخی از مثال ها عبارت اند از: قراردادن ویدیوهای یوتیوب در پست وردپرس خودتان، یکپارچه سازی توییتر با وبلاگتان، بهینه سازی وبلاگتان برای موتورهای جستجو و …

 

ویجت ها


ویجت ها مشابه پلاگین ها هستند ولی یک روش ساده را برای افزودن یا مرتب کردن عملکرد محتوا بدون نیاز به هیچگونه دانش برنامه ریزی فراهم میکنند. مثال هایی از ویجت ها عبارت اند از: افزودن تقویم یا ساعت، فهرست بندی پست های اخیرتان و یا افزودن ریزعکسها یا لینک به گالری فلیکر خود و …

 

سرور


سرورهای میزبانی وب ما برای اجرای وردپرس به صورت بهینه پیکربندی شده اند. سرورهای ما suPHP را اجرا میکنند که ایمنی بسیار بیشتری را ممکن میسازد. همچنین سرورهای ما آخرین نسخه های PHP 5 و MySQL را اجرا میکنند. ما سرورهایمان را برای استفاده از ذخیره سازی PHP پیکربندی کرده ایم و RAM سرور موجود را به حداکثر رسانده ایم که کاهش درخواست های I/O را به هارد دیسک سرور کاهش میدهد که در نتیجه سایت وردپرس شما سریع تر بارگیری میگردد.

 

هاست وردپرس
مشخصات
برنز
2000000 ریال
نقره ای
4000000 ریال
طلایی
7000000 ریال
میزان فضا 50 مگا بایت 100 500
ترافیک ماهانه 2500 مگا بایت 10000 مگا بایت 25000 مگا بایت
پارک دامین 1+1 دامنه هدیه 3 + دامنه هدیه 10 + دامنه هدیه
زیر دامنه 25 500 10000
آدرس ایمیل 3 10 10000
اکانت FTP 1 3 10
تعداد دیتابیس 5 50 10000
نصب وردپرس دارد دارد دارد
دامنه رایگان دارد دارد دارد
فروشگاه ساز دارد دارد
تخفیف برای خرید سایر پکیج ها %20 %30
    اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر